340 TL'ye Corsair HS35 alınır mı?

Bence gayet iyi bir fiyat. Arctis 1 bile almış başını gitmiş 500 TL olmuş. Bir önceki konunuzdan hatırladığım kadarıyla kaliteli bir ses kartına sahipsiniz. Mikrofona pop filtre takınca güzel bir ürün oluyor.

Bence gayet iyi bir fiyat. Arctis 1 bile almış başını gitmiş 500 TL olmuş. Bir önceki konunuzdan hatırladığım kadarıyla kaliteli bir ses kartına sahipsiniz. Mikrofona pop filtre takınca güzel bir ürün oluyor.

Bende öyle düşünüyorum teşekkürler ses kartıyla iyi verim alınıyormuş.
Bu var bir de yanında mouse hediyeli ama 500 TL biraz pahalı gibi geldi sizce buna bu para verilir mi?

Hocam sadece konfor olarak iyi mi bir de sesler net geliyor mu? Çok oyun oynamıyorum ancak ses kalitesine önem veriyorum.
Konfor olarak bence rahat. 7-8 saat aralıksız kullanımda beni çok rahatsız etmedi. Fakat çıkardığımda saçımın ortası ezilmiş gibi oluyor (görünüş olarak).

Ses kalitesi de beni tatmin ediyor. Müzik performansı ise kötü değil beni tatmin etti.

Bu var bir de yanında mouse hediyeli ama 500 TL biraz pahalı gibi geldi sizce buna bu para verilir mi?
Gerçekten hiçbir fikrim yok hocam. Ufak bir araştırma ile pek iyi olmadığını öğrendim klavyenin. Mousesi güzel diye biliyorum. Yorum yapmak istemem açıkçası konu açsan çok daha iyi olabilir.

500 TL'den fazla hediye geliyor klavyenin yanında. Bana avantajlı geldi. Mouse ve mousepadinizden memnun değilseniz alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı