340 TL'ye Corsair HS35 alınır mı?

Hocam kulaklığı ön jaka taktığımızda da ses anakart üzerinden mi geliyor? Yani ses kartının önemi sadece jakı arka girişlere taktığımızda mı işlev görüyor?

Arka jaka takın. Ses kartı USB girişli olur, ses kartın yoksa kasanın arkasında bulunan jak girişini kullanman gerekiyor.

Alınır. Ben kullanıyorum. Bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
laptop kullanıyorum ben aldım fakat geri iade edeceğim Mikrofonu ek bir mikrofon olarak algılamıyor 2 li jack girişi var laptopumda. Takıyorum aparatıyla fakat realtekden başka mikrofon algılamıyor realteki kullanınca da ses yankılanıyor açtığım şeyler karşıya gidiyor vs.

@Ozanzzz
Bilgisayarın sesi karşıya geliyorsa şunu deneyebilirsin:

• Görev çubuğunda sağ altta bulunan ses simgesine sağ tıklayın.
  • ''Ses ayarlarını aç''a tıklayın.
  • Sağ taraftan ''Ses Denetim Masası''na tıklayın.
  • Üstteki seçeneklerden ''kayıt''a tıklayın.
  • Önünüze gelen ''Stereo Karışımı''na sağ tıklayın.
  • ''Devre dışı bırak''a tıklayın.
Sorununuzun çözüleceğini umuyorum.

@Ozanzzz
Bilgisayarın sesi karşıya geliyorsa şunu deneyebilirsin:

• Görev çubuğunda sağ altta bulunan ses simgesine sağ tıklayın.
  • ''Ses ayarlarını aç''a tıklayın.
  • Sağ taraftan ''Ses Denetim Masası''na tıklayın.
  • Üstteki seçeneklerden ''kayıt''a tıklayın.
  • Önünüze gelen ''Stereo Karışımı''na sağ tıklayın.
  • ''Devre dışı bırak''a tıklayın.
Sorununuzun çözüleceğini umuyorum.
Teşekkürler fakat devre dışı bırakmıştım daha önceden. Sorunu şöyle anlatayım "hs35 kulaklıgı aldım. Laptop kullanıyorum laptopumda 2li jack girişi var ve aparat ile takıyorum fakat mikrofonu realtek üzerinden kullandığım için sadece kulaklıgın mikrofonunu deil , laptobun kendi mikrofonunu da kullanıyor bunu nasıl engelleyeceğim her açtığım ses karşıya gidiyor vs."

Laptobun kendi mikrofonunu kullandığını sanmıyorum, test ettiniz mi? Örneğin kayıt alırken kulaklığın mikrofonuna üfleme ya da laptobunuzdaki mikrofonun olduğu yere üfleme falan.

Geri
Yukarı