3400 TL Oyun Odaklı PC Toplama

emir44

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Bu fiyata toplamış olduğum bileşenler sizce nasıldır? Kafamda tek soru işareti güç kaynağı ile kasa. Seçmiş olduğum güç kaynağı 400W sizce bu yeterli olur mu? Görüşlerinizi bekliyorum.

güncel pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8. nesil varken 7. nesil almak mantıksız. 8. nesilin anakartları da pahalı ancak yavaş yavaş piyasaya ucuz anakartları çıkmaya başladı. Az daha beklersen 8. nesil toplanabilir. Beklemem diyorsan Ryzen toplamak daha iyi olacak.
Daha iyi PSU ve monitör alınabilir.
Bütçeni belirtirsen farklı sitelerden ucuza toplanabilir. Tek bir site üzerinden de daha iyi bir sistem toplanabilir.

Bir de birden fazla konu açmaya ne gerek var ki? Bir 2500₺'lik açmışsın bir 3000₺ bir 3500₺, bütçe yavaş yavaş artıyor mu ne oluyor? :) Tek bir konu üzerinden yürütmen daha sağlıklı.

8. nesil varken 7. nesil almak mantıksız. 8. nesilin anakartları da pahalı ancak yavaş yavaş piyasaya ucuz anakartları çıkmaya başladı. Az daha beklersen 8. nesil toplanabilir. Beklemem diyorsan Ryzen toplamak daha iyi olacak.
Daha iyi PSU ve monitör alınabilir.
Bütçeni belirtirsen farklı sitelerden ucuza toplanabilir. Tek bir site üzerinden de daha iyi bir sistem toplanabilir.

Bir de birden fazla konu açmaya ne gerek var ki? Bir 2500₺'lik açmışsın bir 3000₺ bir 3500₺, bütçe yavaş yavaş artıyor mu ne oluyor? :) Tek bir konu üzerinden yürütmen daha sağlıklı.

Yorumun için teşekkür ederim öncelikle;
Dediğine göre bir örnek sistem topladım. Peki bunu nasıl buluyorsun?

Bu arada evet farklı konular açtım. 3000 liralık olan geçen senekiydi :) Bu sitede fazla yorum veya paylaşımda bulunmadım biraz acemiyim. Bide dediğin gibi bütçemde biraz artış oldu :)

pccccccc.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı