3400 TL'ye Ryzen 5 1500X ve RX 570 hazır sistem alınır mı?

ACT1VO

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kurumsal Firma Personeli
Linkte belirttiğim ürün hakkında düşünceleriniz önerileriniz nedir? Fiyatı özellikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dca570-gta-v-ryzen-5-8gb-1tb-rx570-
Screenshot_2017-12-28-03-33-06.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sen kendin topla. Hazır şart mı?
Kendim toplamak isterim fakat linkteki firma profesyonel bir iş yapıyor ve benden daha çok bilgiye sahip olduğu kesin. Ben kendim toplarsam hem riskli hem de bilgisiz birşey yaparsam sonuçları kötü olabilir ve bu konuda geçmişte muzdaripim sen olsan o kadar para biriktirip hassas davrandığın bana göre pahalı bir bileşen topluluğunu riske atarmıydın?

Bu biraz daha iyi bir yaklaşım oldu yalnız aklıma takılan bazı şeyler var;
-inno3d ile diğer founder edition, msi, asus vs markalar neyi değiştiriyor?
-peki bu sisteme 8gb ram az değil mi?
-ssd de lazım olacak bana aslında
-ve kasayı sevmedim ön yüzü beni çekmedi ve aynı şekilde ön yüzü sade yan tarafı cam kapaklı olan bi kasa gerekli bana.
-600w az gelmez mi sistem için?
Amd işlemciler için kısa ömürlü sözü söyleyen çok var sizce?
-ilerde bu anakartı işlemci ram konusunda yükseltme yapabilir miyim?

Kendim toplamak isterim fakat linkteki firma profesyonel bir iş yapıyor ve benden daha çok bilgiye sahip olduğu kesin. Ben kendim toplarsam hem riskli hem de bilgisiz birşey yaparsam sonuçları kötü olabilir ve bu konuda geçmişte muzdaripim sen olsan o kadar para biriktirip hassas davrandığın bana göre pahalı bir bileşen topluluğunu riske atarmıydın?

Bu biraz daha iyi bir yaklaşım oldu yalnız aklıma takılan bazı şeyler var;
-inno3d ile diğer founder edition, msi, asus vs markalar neyi değiştiriyor?
-peki bu sisteme 8gb ram az değil mi?
-ssd de lazım olacak bana aslında
-ve kasayı sevmedim ön yüzü beni çekmedi ve aynı şekilde ön yüzü sade yan tarafı cam kapaklı olan bi kasa gerekli bana.
-600w az gelmez mi sistem için?
Amd işlemciler için kısa ömürlü sözü söyleyen çok var sizce?
-ilerde bu anakartı işlemci ram konusunda yükseltme yapabilir miyim?
-Inno3D kaliteli bir markadır. Ülkemizde bilinmiyor sadece.
Founders Edition sırf görünüm olan bir karttır. Tek fanlı olduğu için soğutması diğer kartlardan kötüdür.
-Evet, 8 GB RAM az. RAM frekansını 3000 MHz olan bir RAM ile değiştirin ve en yakın zamanda 2x8 RAM'e yükseltin.
-SSD için diğer parçalardan kısmak bana hep mantıksız gelmiştir. Ama sizin tercihiniz.
-Phanteks P400s,NZXT S340 Elite gibi modellere yönelebilirsiniz.
-600W oldukça yeterlidir.
-AMD 2020'ye kadar aynı anakartı (B350,X370) işlemciler çıkaracak. Kısa değil tersine uzun ömürlü yani.
-Evet yükseltme yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı