Xbox 345 TL'ye 13 aylık Game Pass Ultimate Almak!

Hocam 3 aylik aldim sonra bir daha satın alamiyorum aboneliği yönet cikiyor sadece yardımcı olabilir misiniz?
3. Sonra Microsoft hesabınıza girip "Abonelikler" kısmına giriyoruz. Sonrasında "Xbox Live Gold" aboneliğinin altındaki "Yönet" tuşuna tıklıyoruz.

4. "Yönet" kısmından "Yinelenen Ödemeyi Kapat" tuşuna tıklıyoruz.

1686762513495.png

Teşekkürler bir sene zam tehditi yok en azından kafa rahat.

Hocam ben anlamadım birisi yardımcı olabilir mi? Şimdi 3 aylık *4 live gold alıyoruz (live gold sadece konsol için) sonra bunu pc'de de oynamak istediğimiz için 1 aylık 45 lira vererek bunu pc game passine çeviriyoruz. Doğru mu anladım? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Son param çünkü.

Son kale de gidiyor..
Sizce kaç lira olur?
124.99₺ ultimate 74.99₺ pc gamepass 74.99₺ konsol gamepass diye düşünüyorum

Hocam ben anlamadım birisi yardımcı olabilir mi? Şimdi 3 aylık *4 Live Gold alıyoruz (Live Gold sadece konsol için) sonra bunu PC'de de oynamak istediğimiz için 1 aylık 45 lira vererek bunu PC Game passine çeviriyoruz. Doğru mu anladım? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Son param çünkü.

124.99₺ Ultimate 74.99₺ PC Game Pass 74.99₺ konsol Game Pass diye düşünüyorum.

Evet ilk mesajda yazanları adım adım yaparsanız aynı şeyi tarif ediyor zaten.

Farklı bir ödeme yöntemi seçin​

Bu satın alma işlemi için yetkilendirme alamadık. Farklı bir ödeme yöntemi seçin veya ödeme sağlayıcınız ile iletişime geçin.
hatası alıyorum napabilirim

Farklı bir ödeme yöntemi seçin​

Bu satın alma işlemi için yetkilendirme alamadık. Farklı bir ödeme yöntemi seçin veya ödeme sağlayıcınız ile iletişime geçin.
hatası alıyorum napabilirim
Kartınız yurt dışı harcamalara kapalı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı