Xbox 345 TL'ye 13 aylık Game Pass Ultimate Almak!

Bu taktiği uygulamak için illa 12 ay almak şart mı? Mesela 9 aylık alsam sorun yaratır mı bu durum?

Bende hiç konsol yok bu yüzden hep PC Game Pass 1 aylık 36TL ile devam ediyordum, Xbox Game Pass abonelik yönet Microsoft hesabı kısmında hiç 3 aylık 12 ay 1 yıl seçeneği çıkmadı bana. Bari en azından 3 aylık yaparız diye PC Game Pass'ı Xbox Ultimate Game Pass'e yükselttim ama yine 3 aylık 12 aylık seçeneği yoktu mecbur 1 aylık 46TL Ultimate oldum.

Sizlerin burada bahsettiğiniz 2 yıl 3 yıl neyse de ben 1 yıllık 3 aylık aboneliği bile bulamıyorum... Şu an son kararım şöyle: Game Pass Ultimate aylık ücreti eğer zam yerse ben eski aboneliğime 1 aylık PC Game Pass'e dönüş yaparım en azından bunun zam yemesi o kadar acıtmaz. Xbox Ultimate Game Pass'den umarım 1 aylık (çünkü bundan başka 3 aylık 1 yıllık diye seçenek yok) PC Game Pass'e geri dönebiliriz.

Normalde çokta ihtiyacım olmayan bi sistem ama keşke bir kaç ay önce haberim olsaydı ea play sistemi de içinde imiş fifa 23 almazdım ama bu fiyata çok iyi bi oyun parasına 13 ay geniş kütüphanede oyun oynamak 🤗

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 163

Geri
Yukarı