345 TYT matematik bittikten sonra kaç net yaparım?

Hocam sorun şu zaten sen o testlerin tamamını çözebiliyorsan o kitaptan çıktıktan sonra 20 net bandının üstünde olman gerekli bu kadar basit. 10 net çok düşük bir sayı problem orada. Bunun kitabı çözenle şöyle alakası var eğer kitabı çözen soruların yarısına bakmadan çözerse elbette 10 nette kalır ama sen diyorsun ki "tam anlamıyla". Tam anlamıyla o kitap bittiyse teoride imkanı yok bunun deneme sınavları esnasında kriz geçirmiyorsan. Bir sınav öğrencisi o 430 sayfanın tüm sorularını tek tek çözüp öğrendiyse böyle bir şeyin olabilitesi yok ertesi gün yolda yürürken başına gelen kaza ile hafıza kaybı yaşamadıysa ve 345 gerçekten kaliteli kolay-orta-üst grubunu barındıran bir kaynak o yüzden bunu söyleyen birisinin uzaktan alakası olduğu kanısındayım. Denemeyi çözersin analiz yaparsın net arttırmak için yine o analizle soru bankası çözmek lazım da ikisi de dengeli kefede deneme çok ağır basmıyor bana göre, zaten sınava 2 aya tüm konular bitirilir mükemmele yakın oynamak için sabahtan akşama deneme bakarsınız ama şu tartihteki süreç farklı, ama yine de denemedeki soru da soru bankasındaki soru değil mi? Yine iş dersi çalışanda kısacası. Neyse hocam buraya kadar yorum farkı olabilir gayet normal tartışılabilir uzar gider ve aynı dereceye girip farklı şekilde de çalışanlar doğal olarak dolu ama bu mevzu böyle. En son profilinize girip 1 ay öncesine baktığımı iddia etmişsiniz ben zaten 12 saat civarı ders çalışıyorum sizi tanımıyorum, bu forumda en tanıdıkılarım Recep Baltaş, Ali Güngör ve birkaç eski moderatörler dolayısıyla Google'da önüme düşünce bir bakmak isteyip düşüncemi yazdım savuracak pek bir vaktim yok benim. Bunun sizinle bu nedenle alakası yok benim sitemim bu düşüncede olanlar, Ali değil Mehmet olsa yine bu yazıyı yazardım dediğim gibi dersten vakit bulamam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı