35.000₺ gaming laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 35.000₺

Teknolog44

Hectopat
Daha fazla  
İnternetten sipariş veremem. Teknosa, MediaMarkt'dan alabileceğim gaming laptop istiyorum.

Kriterler: Casper Monster istemiyorum. Oyun ve siber güvenlik için. İstanbul'da yaşıyorum. En geç yarın alacağım. i7 Ryzen 7'li olan, RTX 3050'si olmayan laptop önerisi. 1TB SSD 16 GB RAM şart.

35kdan uygun bir şey bulursanız sevinirim.

İstinye Park'daki Teknosa'da 35k'ya ASUS TUF A15 i7 13.nesil RTX 4050 buldum. Ama 8 GB RAM olması üzücü. Yükseltebilirim ama zamanım olmaz. İl dışına gideceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten sipariş veremem. Teknosa, MediaMarkt'dan alabileceğim gaming laptop istiyorum.

Kriterler: Casper Monster istemiyorum. Oyun ve siber güvenlik için. İstanbul'da yaşıyorum. En geç yarın alacağım. i7 Ryzen 7'li olan, RTX 3050'si olmayan laptop önerisi. 1TB SSD 16 GB RAM şart.

35kdan uygun bir şey bulursanız sevinirim.

İstinye Park'daki Teknosa'da 35k'ya ASUS TUF A15 i7 13.nesil RTX 4050 buldum. Ama 8 GB RAM olması üzücü. Yükseltebilirim ama zamanım olmaz. İl dışına gideceğim.
Teknosa ve Vatan'daki laptoplar onların karıyla piyasadan yukarı fiyatlarda satılıyor. Acele etme. O cihazı yıllarca kullanacaksın. İnternetten al.

İnternetten alışverişe güvenmiyorum. Gelirken kırılması veya bu gibi durumlarda sıkıntıya girmek istemiyorum.

Hocam internetten almayacağım.

Hocam o zaman mağazaya gidip seçeceksiniz nerede yaşadığınızı bilmiyoruz ayrıca aldınız eve geldiniz oyunlar cayır cayır kasıyor ayvayı yersiniz iade almazlar elden teslim diye servis zaten uğraşmaz sorun yok der geri gönderir ağlarsınız sonra o fiyata 4060 laptop varken 4050 alırsınız.

Hocam o zaman mağazaya gidip seçeceksiniz nerede yaşadığınızı bilmiyoruz ayrıca aldınız eve geldiniz oyunlar cayır cayır kasıyor ayvayı yersiniz iade almazlar elden teslim diye servis zaten uğraşmaz sorun yok der geri gönderir ağlarsınız sonra o fiyata 4060 laptop varken 4050 alırsınız.

Hocam ne alacağımı biliyorum.

Satıcı HP ama Teknosa da bulursam iyi.

Hocam ne alacağımı biliyorum.

Satıcı HP ama Teknosa da bulursam iyi.

Victus büyük ihtimalle mağazada olmaz yine beklersiniz.

Hocam 30bin TL az para değil düzgünce seçmek lazım acele alıp da pişmaniye olmayın ayrıca herkes internetten alıyor kırık gelirse iade edersiniz bu kadar basit bende aldım fanı sorunlu çıktı iade ettim Teknosa'dan falan alsaydım iade yoktu inatla servisle uğraşcaktım.

Geri
Yukarı