35.000₺ gaming laptop önerisi

yorgancı

Hectopat
Herkese iyi sosyaller. Maksimum 35.000₺'ye kadar çıkabilirim. Battlefield 2042'yi minimum 60 FPS'e düşecek şekilde rahat rahat oynamak için en uygun laptop hangisidir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle bu fiyat bandında ki en iyi cihaz fakat TUF serisinin kötü namı ve AMD notebook işlemcilerin ısınma sorunu göz önünde bulundurulmalı. Eğer sıradan bir kullanıcıysanız attığım Acer daha mantıklı. Eğer derdini de çekerim daha uzun ömürlü daha performanslı olsun diyorsanız ASUS TUF. Ben TUF tercih ederdim performans uğruna.

Asus TUF modellerinde genelde soğutmadan şikayetçiler, fakat gayette iyi cihaz.
Evet bende duymuştum öyle birşey. Daha ucuza HP victus ve acer modelleri var. Donanım aynı. Onları neden önermediniz?

140W RTX 4060 ve 12. Nesil i7 işini görecektir.
sesli çalışıyor diye yorumları var ama tam fiyat performans canavarı atmışsınız. Çok isabetli bir ürün. Teşekkür ederim.

17 inç tercih ederseniz bu ürün var fakat Monster evden içeri sokmam.

Arkadaşın önerdiği TUF modelini kullanıyorum memnunum fakat Acer'ın işlemcisi ve 1 tb olması çok iyiymiş, bilemedim. Acer'da genel bir sorun yoksa onu almanız daha iyi.

Evet bende duymuştum öyle birşey. Daha ucuza HP victus ve acer modelleri var. Donanım aynı. Onları neden önermediniz?

sesli çalışıyor diye yorumları var ama tam fiyat performans canavarı atmışsınız. Çok isabetli bir ürün. Teşekkür ederim.
Bu cihazlar 140W ekran kartına sahip modeller yani ekran kartı çipini tam verim ile kullanabiliyorsunuz. Sesli çalışması normal, küçücük cihaz ile 200W civarı ısı yayan 2 çipi soğutmak kolay değil.

Arkadaşın önerdiği TUF modelini kullanıyorum memnunum fakat Acer'ın işlemcisi ve 1 tb olması çok iyiymiş, bilemedim. Acer'da genel bir sorun yoksa onu almanız daha iyi.
TUF DDR5 ve daha iyi bir işlemciye sahip sorun yaşamadıysanız tercih etmesi daha doğru olur.

Geri
Yukarı