35.000 TL bandında Gaming laptop önerisi

akif28

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller diliyorum. Uzun zamandır 35k bandında Gaming laptop arıyorum ancak fazla çeşitlilik olması ve kullanıcı yorumları konusunda internette çok kaynak bulamadığımdan sizlere danışmak istiyorum. Kendi kullandığınız memnun olduğunuz bu bantlarda kardeşinize tavsiye edebileceğiniz bir laptop var ise tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller diliyorum. Uzun zamandır 35k bandında Gaming laptop arıyorum ancak fazla çeşitlilik olması ve kullanıcı yorumları konusunda internette çok kaynak bulamadığımdan sizlere danışmak istiyorum. Kendi kullandığınız memnun olduğunuz bu bantlarda kardeşinize tavsiye edebileceğiniz bir laptop var ise tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

teşekkür ediyorum hocam bu victuslardaki nt kodunun açılımı nedir bir bilginiz var mı bu konuda ?

işlemci konusunda sadece güncel olması benim için yeterli teşekkürler hocam

hocam birde victuslarda limit var diyorlar bu durum oyun performansında ne kadar etki eder ileriye dönük sıkıntı olur mu ?
Kendim kullanıyorum ısınmayı engellemek için var limit benim modelde hissetmedim ama oyuna ve yaptığınız grafik ayarlarına bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı