35.000 TL bütçede telefon mu bilgisayar mı alınmalı?

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, belirttiğim gibi bir bütçem var şu an ve bugün en geç yarın belirttiklerimden birini alacağım. Çünkü günümüz koşullarında ne olacağı belirsiz. Daha dün iPhone ürünlerine %10 zam geldi.
Almak istediğim ürün Tulpar T7 v20.5.7 17, 3". Muadili seviyelerde bir ürün varsa önerebilirsiniz. Monster arızaları ile ilgili vs. yorum yapacaksanız teşekkür ederim ama ben yine de almayı düşünüyorum. Yakın zamanda telefonlara mı önce zam gelir bilgisayarlara mı?
Bu arada bilgisayarın özellikleri şunlar:
  • Windows 11 Home Single Language.
  • NVIDIA RTX3060 Max-performance 6 GB GDDR6 192-BIT
  • 17, 3" FHD 1920x1080 144Hz IPS mat LED ekran.
  • 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200MHz.
  • 1TB Samsung PM9B1 M.2 SSD PCI-e 4.0 X4.
  • 2 adet disk desteği (2X M.2 SSD)
  • RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q)
  • 30, 05mm kalınlık.
  • 2, 5kg ağırlık.
  • Monster sırt çantası hediye.
  • Güçlendirilmiş plastik kasa.
Dipnot* Windows'u ben özellikle tercih ettim. Kendim kurmakla uğraşmak istemiyorum.

Kalan 9000TL ile elindeki telefonuda satarak 2.el iPhone veya sıfır S20FE alabilirsin.

Windows kurmak basit, isterseniz bir bilgisayarcıya da ucuza yaptırabilirsiniz. Crackli olmamasına dikkat edin, 20TL'ye OEM key alarak aktifleştirirsiniz sonradan.

Bence 15, 20k PC'ye ver kalan 15 veya 20k ya da telefon al veya telefonuda 15k ya al. Geri kalan para ile ekipman filan al bence.

Herkese selam, belirttiğim gibi bir bütçem var şu an ve bugün en geç yarın belirttiklerimden birini alacağım. Çünkü günümüz koşullarında ne olacağı belirsiz. Daha dün iPhone ürünlerine %10 zam geldi.
Almak istediğim ürün Tulpar T7 v20.5.7 17, 3". Muadili seviyelerde bir ürün varsa önerebilirsiniz. Monster arızaları ile ilgili vs. yorum yapacaksanız teşekkür ederim ama ben yine de almayı düşünüyorum. Yakın zamanda telefonlara mı önce zam gelir bilgisayarlara mı?
Bu arada bilgisayarın özellikleri şunlar:
  • Windows 11 Home Single Language.
  • NVIDIA RTX3060 Max-performance 6 GB GDDR6 192-BIT
  • 17, 3" FHD 1920x1080 144Hz IPS mat LED ekran.
  • 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200MHz.
  • 1TB Samsung PM9B1 M.2 SSD PCI-e 4.0 X4.
  • 2 adet disk desteği (2X M.2 SSD)
  • RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q)
  • 30, 05mm kalınlık.
  • 2, 5kg ağırlık.
  • Monster sırt çantası hediye.
  • Güçlendirilmiş plastik kasa.
Dipnot* Windows'u ben özellikle tercih ettim. Kendim kurmakla uğraşmak istemiyorum.
Telefonlarda oyun oynanmadığına göre akıcı bir telefon alsanız yeter.32.000 TL telefon mu alınır?

Herkese selam yanıtlar için de teşekkür ederim. Telefonu işim gereği ve fotoğraf ile epey bir uğraşmam gerekeceğinden iPhone 12 ya da 13 almam gerekecek. Şu an SE 2020 kullanmaktayım halen işimi görüyor sağ olsun. Ancak bilgisayar maalesef.

Başlığı açarken ne yazık ki çok üzüldüm. Umarım daha iyi şartlarda bu ürünlere hepimiz ulaşabilir oluruz. Ben de kıt kanaat anca bu bütçeyi ayırabildim.

Herkese selam yanıtlar için de teşekkür ederim. Telefonu işim gereği ve fotoğraf ile epey bir uğraşmam gerekeceğinden iPhone 12 ya da 13 almam gerekecek. Şu an SE 2020 kullanmaktayım halen işimi görüyor sağ olsun. Ancak bilgisayar maalesef.

Başlığı açarken ne yazık ki çok üzüldüm. Umarım daha iyi şartlarda bu ürünlere hepimiz ulaşabilir oluruz. Ben de kıt kanaat anca bu bütçeyi ayırabildim.

iPhone 13 yurt dışında 750 euro gibi bir fiyatı var. Eğer bir tanıdığınız aracıyla getirebilirseniz her türlü daha ucuza gelecektir. 30000 gibi uçuk bir rakamlar cidden komik geliyor, yolumuz hayrolsun.

Geri
Yukarı