35.000 TL'ye oyun için Excalibur mu Monster mı alınmalı?

Bütçe
25000-35000
İkisini de tavsiye etmem o fiyata Lenovo Gaming HP'nin yeni kasaları hatta MSI bile alinabilecekken 2 3 sene sonra donanım olarak çok sorun çıkaran 2 markayı da almak mantıksız ASUS MSI HP Lenovo bakmanı oneriririm Monster güzel ama en son alan 2 arkadaşım da 2 sene geçtikten sonra art arda garantiye filan göndermek uğraşmak zorunda kaldı.

Hocam HP ısınıyor haklısınız ama Omen versiyonlarının ısınma sorunu yok diye biliyorum en azından benim HP Omen laptopumda ısınma sorunu yok.
Benim Acer Nitro laptopumda da ısınma sorunu yok. Genelleme yapmak doğru olmaz.

Keske benim de bu kadar bütçem olsa ama Monster oneririm cunku Monster'da bu fiyatta sorun cikmaz Tulpar T7 v20.5 RTX3060 i7 12700H veya T5 v23.1 RTX 4060 i5 13500HX bunlari alıp orijinal sitesinden yapinda cantada veriyorlar istersen isleti sistemini +2-3K verip monstera veya kendin istedigin yere yukletebilirsin.

Keske benim de bu kadar bütçem olsa ama Monster oneririm cunku Monster'da bu fiyatta sorun cikmaz Tulpar T7 v20.5 RTX3060 i7 12700H veya T5 v23.1 RTX 4060 i5 13500HX bunlari alıp orijinal sitesinden yapinda cantada veriyorlar istersen isleti sistemini +2-3K verip monstera veya kendin istedigin yere yukletebilirsin.
Monster - Excalibur = Tofaş
Forumlarda bir dünya sorun mevcut.

O iki markadanda almayın hocam. Ama sistem bileşenlerinin TDP değerlerlerine bakmayı unutmamanızı söyleyeyim RTX 4080 koyarlar hocam 3050 gibi performans verir dikkat edin.

Geri
Yukarı