35.000 TL sistem önerisi

Bütçe
30000-40000

juggernautdrivex

Hectopat
Öncelikle merhaba yeni bir sistem almayı düşünüyorum F/P odaklı tamamen oyun için özellikle FPS oyunları CS2, Valorant, Apex, Fortnite VB. ekran kartı RTX'ya da AMD işlemci AMD'ya da Intel fakat işlemcide her zaman AMD'den yanayım, ekran kartında ise RTX ama yine de her türlü öneriye açığım. Monitörlü veya monitörsüz sistem önerisi yaparsanız çok sevinirim, taksitle almayı düşünüyorum.

Saydığınız oyunlar için daha düşük bütçeye de sistem alabilirsiniz.

Ya açıkçası ileride başka oyunlar içinde darboğaz düşük FPS almayacağım bir şey düşünüyorum ondan dolayı.

KUARK-FERTILIS MD/AMD Ryzen 5 7500F/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8GB/16GB DDR5/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM ekran kartı önceki attığınıza göre bir alt seviye bu sistem nasıl acaba monitör dahil?

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba yeni bir sistem almayı düşünüyorum F/P odaklı tamamen oyun için özellikle FPS oyunları CS2, Valorant, Apex, Fortnite VB. ekran kartı RTX'ya da AMD işlemci AMD'ya da Intel fakat işlemcide her zaman AMD'den yanayım, ekran kartında ise RTX ama yine de her türlü öneriye açığım. Monitörlü veya monitörsüz sistem önerisi yaparsanız çok sevinirim, taksitle almayı düşünüyorum.

Acayip gereksiz pahalı. Benim attığımla monitör alın.

Başka öneriniz olur mu alternatif.

Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj bu sistem nasıl acaba?

Acayip gereksiz pahalı. Benim attığımla monitör alın.

Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj bu sistem nasıl acaba?

https://www.gaming.gen.tr/urun/4647...-12gb-32gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistem nasıl acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı