35.000 TL'ye PC toplama önerisi

UgurKalan

Kilopat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 5600X.
Samsung 970 EVO Plus 1TB veya Samsung 980 Pro 1TB
G.Skill Trident Z Neo (2x8) 3600MHz.
ASUS TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi II.
NZXT H5 Flow.
NZXT C750 Bronze 750W.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8 GB.
Bu sistemi toplamak istiyorum. Önerdiğiniz bir değişiklik ya da bir hazır sistem var mı?

İşlemcisini 7600 yapıp bunu alabilirsiniz. 5600x AM4 soket'in en son işlemcisi yani bir upgrade yapmak istediğinde hem işlemciyi hem de anakartı değişmen gerekecek. AM5 daha mantıklı

İşlemcisini 7600 yapıp bunu alabilirsiniz. 5600x AM4 soket'in en son işlemcisi yani bir upgrade yapmak istediğinde hem işlemciyi hem de anakartı değişmen gerekecek. AM5 daha mantıklı
7500F işlemci ilk defa gördüm.

Anakart am5 işlemci am5 ram ddr4?

Son düzenleme:
7500F işlemci ilk defa gördüm.
(Oyun Bazında) 5600x'ten daha güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart am5 işlemci am5 ram ddr4?
Harbiden bak ona dikkat etmemiştim de niye böyle? Yanlış mı yazılmış acaba? Ama yine de 1000 lira farkla daha iyi bir markanın DDR5 seçeneği de var. AM5 için yükseltilebilir işlemciden belki biraz kısarsın. 7500f de fena değildir.

(Oyun Bazında) 5600x'ten daha güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Harbiden bak ona dikkat etmemiştim de niye böyle? Yanlış mı yazılmış acaba? Ama yine de 1000 lira farkla daha iyi bir markanın DDR5 seçeneği de var. AM5 için yükseltilebilir işlemciden belki biraz kısarsın. 7500f de fena değildir.
Düz 7600'e de yakın bir performansı var. Fiyatı 5600'e yakın seviyede olursa çok güzel sistemler kurulur bu işlemciyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı