35-40.000 TL'ye telefon önerisi

Berkc98

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Metalurji Malzeme Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, normalde aklımda S23 veya S23+ almak vardı fakat şimdiye dek hep Android kullandım ve biraz da sıkıldım açıkçası. Uzun zamandır hiç amiral gemisi de kullanmadım telefonla pek fazla işim yok aslına bakarsanız oyun falan oynamam etmem, kamerası iyi olursa benim için iyi olur. Gittiğim gezdiğim yerlerde fotoğraf çekmeyi severim. Apple tarafına kaymak istiyorum fakat bu bütçede S23'ün her alanda iPhone 13'ten üstün olduğu söyleniyor sizce S23 ya da S24 dururken iPhone 13 almak hata olur mu? Değerli fikirleriniz bekliyorum.

Bütçeyi bir tık arttıramazsan S24 arttırabilirsen S24+ al. iPhone 13 bu iki telefonun yanından geçemez.

Arkadaşlar merhaba, normalde aklımda S23 veya S23+ almak vardı fakat şimdiye dek hep Android kullandım ve biraz da sıkıldım açıkçası. Uzun zamandır hiç amiral gemisi de kullanmadım telefonla pek fazla işim yok aslına bakarsanız oyun falan oynamam etmem, kamerası iyi olursa benim için iyi olur. Gittiğim gezdiğim yerlerde fotoğraf çekmeyi severim. Apple tarafına kaymak istiyorum fakat bu bütçede S23'ün her alanda iPhone 13'ten üstün olduğu söyleniyor sizce S23 ya da S24 dururken iPhone 13 almak hata olur mu? Değerli fikirleriniz bekliyorum.
Yurtdışı 15 Pro Max.

iPhone 13 almak özellik olarak hata olabilir. Ancak diğer tarafta da son güncellemelerle sorunları beliren bir S23 ve kamerası hala istenilen seviyede olamayan S24 var. Burada nasıl bir seçim yapılır ya da farklı alternatiflere mi yönelmeli size kalmış.

Bütçeyi bir tık arttıramazsan S24 arttırabilirsen S24+ al. iPhone 13 bu iki telefonun yanından geçemez.

S24 alabilirim ama S24+ alacak kadar bütçeyi arttırmak istemiyorum aslında. Aklımdaki soru da S23 ile S24'ün arasındaki 10 bin liralık fiyat farkı, biraz göz gezdirdiğimde herkes değmeyeceğini %90 aynı cihaz olduğunu söylüyor ama emin de olamadım

Yurt dışı 15 Pro Max.

Yani gönül ister ama yurt dışı cihaz alıp ay saymakla kapandı kapanmadı ile uğraşmak istemiyorum

S23 her şekilde IPhone'dan daha iyidir iPhone merakı boş bir şeydir telefona kötü demiyorum ama S23 Ultra vs varken alınmaz iPhone.
OLED ekran önerdim!!
Burada ki telefonlardan birini alabilirsin bütçen artarsa S23+ Ultra vs bakabilirsin.

S23 her şekilde IPhone'dan daha iyidir iPhone merakı boş bir şeydir telefona kötü demiyorum ama S23 Ultra vs varken alınmaz iPhone.
OLED ekran önerdim!
Burada ki telefonlardan birini alabilirsin bütçen artarsa S23+ Ultra vs bakabilirsin.

iPhone merakı olarak değil aslında da şu an aktif kullandığım cihaz Xiaomi ve sırf artık yazılımı yavaşlaması olur olmadık kapanması gibi etkenlerle değiştirmeyi düşünüyorum yoksa dediğim gibi telefon benim için çok iyi olması gereken bir şey değil. Çevremde iPhone kullanan insanlara baktığımda da cihazları benimkinden eski olsa bile bana mısın demeden çalıştığını görüyorum, bu yüzden niyetlendim ama 13 modelinin S23'ün karşısında da şansı yok gibi duruyor

S24 alabilirim ama S24+ alacak kadar bütçeyi arttırmak istemiyorum aslında. Aklımdaki soru da S23 ile S24'ün arasındaki 10 bin liralık fiyat farkı, biraz göz gezdirdiğimde herkes değmeyeceğini %90 aynı cihaz olduğunu söylüyor ama emin de olamadım

Yani gönül ister ama yurt dışı cihaz alıp ay saymakla kapandı kapanmadı ile uğraşmak istemiyorum
Çift sim alınıp 8 ay kullanıp 4 ay başka telefona geçebilirsiniz hocam. Yarı fiyatından daha az paraya piyasadaki en iyi telefonu alıyorsunuz sonuçta. E tabi uğraşmak istemiyorsanız S24U alıp server imei attırıp sorunsuz kullanabilirsiniz kapandı derdi de yok.

Kesinlikle OLED ekran almalısın ya da S23 ekranı gibi olan bir telefon tercih etmelisin. Minimum 8 GB RAM olmalı video FPS'leri 60 olmalı 30 kalmamalı bu fiyata işlemci de daha iyi olan her zaman tercih edilmeli tabii özelliği şuradan eksik olsun bu artsın dersen orası sana kalmış.

S23 tercih edebilirsin, bütçe arttırırsan S24+ iyi bir seçenek olur. S23 alacaksan da 8/256 varyantını al.

S23 ve S24 öznelinde konuşursak iki cihaz arasında 10 bin TL'lik fiyat farkını hak edecek bir özellik veya fark mevcut değil.

S23+ ve S24+ kıyası yaparsak iki cihaz arasındaki fiyat farkı dâhâ yüksek çözünürlüğe sahip ekran ve dâhâ uzun süreli güncelleme desteği için değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı