40.000 TL telefon önerisi

Bütçe
40000
S23 Ultra seçerdim ben düşünmeden. S24 Plus'ın daha uzun güncelleme desteği ve bir tık daha iyi işlemcisi var. Ekran kasa kamera hepsinde S23u önde. Alınır diyorum bu yüzden. Bu arada bu s serileri kendi içinde ayrı kıyas flip ayrı. Flip ana olayı katlanması çok teknoloji isterseniz s serileri ihtiyacınıza cevap verecektir.

Hocam S24+ mu yoksa S23 Ultra mı ben flip almaktan vazgeçtim çünkü onda batarya sorunu varmış yani bataryası az gidiyormuş ben daha uzun giden bir şey arıyorum S23 Ultra alırsam beni kaç yıl götürür.

Hocam S24+ mu yoksa S23 Ultra mı ben flip almaktan vazgeçtim çünkü onda batarya sorunu varmış yani bataryası az gidiyormuş ben daha uzun giden bir şey arıyorum S23 Ultra alırsam beni kaç yıl götürür.

S23 Ultra alırdım ben hocam üstte de cevabını verdim. S23 Ultra sizi 6 sene götürür.

Hocam ben baktım işlemci ve batarya konusunda S24+ daha iyi diyorlar bu benchmark puanlarında S24+ daha önde gözüküyor.

İşlemcisi bir çıt daha iyi. Ama bir telefonda her şey işlemci değildir. Ayrıca 8gen2 yani S23U'nın da işlemcisi gayet iyi. Diğer birçok alanda S23 Ultra önde. Zaten 24 Ultra ile bile aralarında az fark var.

İşlemcisi bir çıt daha iyi. Ama bir telefonda her şey işlemci değildir. Ayrıca 8gen2 yani S23U'nın da işlemcisi gayet iyi. Diğer birçok alanda S23 Ultra önde. Zaten 24 Ultra ile bile aralarında az fark var.

Hocam batarya olarak kaç gün idare eder ben günde 3 4 saat telefon bakıyorum ve beni 6 7 yıl idare etmesi gerekiyor.

Hocam batarya olarak kaç gün idare eder ben günde 3 4 saat telefon bakıyorum ve beni 6 7 yıl idare etmesi gerekiyor.

Yani kullananlar cevaplasa daha iyi olur da bu süreyi çok rahat karşılıyor S23U. Bir batarya en fazla 3 sene sonra sizi üzer eskidiği için. Yolun yarısında bir pil değişikliği yapmanız gerekecek hangi telefonu alırsanız alın sadece S23U için demiyorum bunu.

Yani kullananlar cevaplasa daha iyi olur da bu süreyi çok rahat karşılıyor S23u. Bir batarya en fazla 3 sene sonra sizi üzer eskidiği için. Yolun yarısında bir pil değişikliği yapmanız gerekecek hangi telefonu alırsanız alın sadece S23u için demiyorum bunu.

Beni 6 7 yıl götürür mü siz benim yerimde olsanız hangi telefonu seçerdiniz.

S24 Ultra için 1 S21 FE 1 iPad Air 1 tane 10.5 inç iPad Pro 1 tane samsjng Watch 5 1 tane Apple ıwatch 3 satmam lazım değer mi?

Geri
Yukarı