40.000 TL telefon önerisi

Bütçe
40000

Saarkadaş

Hectopat
Daha fazla  
40k bütçem var elimdeki 21 FE yi verip S24 veya Galaxy flip Z 5 düşünüyorum hangisi daha iyidir? Daah çok flip Z 5 istiyorum.

Galaxy flip Z 5 nasıl görüntüsü falan beni cezbetti ama ileride katlanma konusunda problem yaşar mıyım bilemiyorum S24 ise daha çok gördüğüm ve bildiğim bir telwfon ben bu fiyatlarda daha değişik bir şey istiyorum aka S24'te tabii teknolojidi ve bataryası bakımındqn çok iyi.

Galaxy flip Z 5 nasıl görüntüsü falan beni cezbetti ama ileride katlanma konusunda problem yaşar mıyım bilemiyorum S24 ise daha çok gördüğüm ve bildiğim bir telwfon ben bu fiyatlarda daha değişik bir şey istiyorum aka S24'te tabii teknolojidi ve bataryası bakımındqn çok iyi.

Z flip 4 2 yıldır kullanıyoruz hiçbir problem olmadı. Bu gibi sorunlar aşıldı artık katlanan telefonlarda. Her elektronik ürün şans işidir ama genel olarak azaldı yüzdesi. Bu yüzden Flip5'e şans vermenizi öneririm hevesinizi atarsınız çok eğlenceli telefonlar gerçekten.

Z flip 4 2 yıldır kullanıyoruz hiçbir problem olmadı. Bu gibi sorunlar aşıldı artık katlanan telefonlarda. Her elektronik ürün şans işidir ama genel olarak azaldı yüzdesi. Bu yüzden flip5'e şans vermenizi öneririm hevesinizi atarsınız çok eğlenceli telefonlar gerçekten.

Ağustosa doğru Z flip 6 çıkacak o beklenmeli midir sizce.

Z flip 4 2 yıldır kullanıyoruz hiçbir problem olmadı. Bu gibi sorunlar aşıldı artık katlanan telefonlarda. Her elektronik ürün şans işidir ama genel olarak azaldı yüzdesi. Bu yüzden flip5'e şans vermenizi öneririm hevesinizi atarsınız çok eğlenceli telefonlar gerçekten.

Bataryası nasıl Z flipin ben günde 3 4 saat telefonla ilgileniyorum 1 günü çıkarıyor mu elimdeki S21 FE 1 günü maalesef çıkaramıyor.

Son düzenleme:
Ağustosa doğru Z flip 6 çıkacak o beklenmeli midir sizce.

Yani 5 ay daha idare ederim derseniz bekleyin. Çünkü Flip 5 modelinde Flip 4'e göre ekran ve kamera anlamında iyileştirme olmadı diye hatırlıyorum. Eldeki cihaz idare ediyorsa beklenebilir ama fiyatlar da ona göre olacaktır ülkemizde. Flip4'ü ben kullanmıyorum annem kullanıyor o da şarjından memnun 5-6 saat ekran süresi alabiliyor. Bu durum Flip 5'te daha iyiye çıktı Flip6'da da daha iyi olur batarya anlamında o şekilde bir kullanımda bence şüpheniz olmasın. Yoğun şekilde video çekimleri veya oyun oynarsanız dayanmayabilir.

Yani 5 ay daha idare ederim derseniz bekleyin. Çünkü flip 5 modelinde flip 4'e göre ekran ve kamera anlamında iyileştirme olmadı diye hatırlıyorum. Eldeki cihaz idare ediyorsa beklenebilir ama fiyatlar da ona göre olacaktır ülkemizde. Flip4'ü ben kullanmıyorum annem kullanıyor o da şarjından memnun 5-6 saat ekran süresi alabiliyor. Bu durum flip 5'te daha iyiye çıktı flip6'da da daha iyi olur batarya anlamında o şekilde bir kullanımda bence şüpheniz olmasın. Yoğun şekilde video çekimleri veya oyun oynarsanız dayanmayabilir.

S24+ nasıl onu düşünüyorum bir de arkadaşımda var yok ediyor diyordu iyi anlamda.

S23 Ultra alınır mı? S24+ yerine veya direk S23 Ultra alınır mı? Nasıldır.

Son düzenleme:
S23 Ultra alınır mı? S24+ yerine veya direk S23 Ultra alınır mı? Nasıldır.

S23 Ultra seçerdim ben düşünmeden. S24 Plus'ın daha uzun güncelleme desteği ve bir tık daha iyi işlemcisi var. Ekran kasa kamera hepsinde S23U önde. Alınır diyorum bu yüzden. Bu arada bu S serileri kendi içinde ayrı kıyas Flip ayrı. Flip ana olayı katlanması çok teknoloji isterseniz S serileri ihtiyacınıza cevap verecektir.

Geri
Yukarı