35 bin TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
35.000TL
Bilgime göre sürücüler güncelenebilir yanlış isem lütfen düzeltin :)
İşte sıkıntı burada başlıyor. Kronik problem vardı yazımla alakalı Acer mühendislere geri dönüş yaptık 1 yıl geçti gelmedi güncelleme. Genelde yazılım desteği 1 yıl bunlarda ondan sonrası Allah kerim. Daha önce Aspire cihazında aynı sorun vardı ekran kartı güncel sürücü yüklenirken mavi ekran verirdi, kendi verdikleri sürücü de YouTube gibi medya izlerken ekranda çizgi çıkıyordu bunuda ettim iade, ayrıca üye olmadığın tarihten önce burada etiketlediğin arkadaştan daha tecrübeli ve eski hocam Murat hocam da o zaman nasıl iade etmedin kronik problem yaşıyormuşsun demişti.

Var. Lenovo deyince anakart geliyor aklıma. Yazılım desteği Acer'dan daha iyi marka.

ayrıca üye olmadığın tarihten önce
Ne taktın üye tarihine. Daha önce forumda bulunmadığımı nereden biliyorsun. Ayrıca yıl ve mesaj sayısını oranlar isek ben daha çok bulunmuşum forumda daha güncelim. Ki Böyle bir iddiam YOK. Acer Aspire diyorsunuz ben Aspire mi önerdim? Kronik ne yazılım sorunu vardı nedense bir sizin başınıza gelmiş kronik olsa onlarca konu olurdu. Teknoloji şans işi arada sağlam olmayan ürün çıkıyor size denk gelmiş kronik sorun olarak bile denmez.

Bu şeye benziyor Toyota Supra önerip ya benim eski Corolla'da gıcırtı vardı Toyota kalitesiz marka gibi :D

Teknoloji şans işi arada sağlam olmayan ürün çıkıyor size denk gelmiş kronik sorun olarak bile denmez.
Bak başladılar yine. Acer'ın bir tek modelinde mi yaşadım sorun? Diğerleride mi şans? Ayrıca ben Lenovo'da IdeaPad, ThinkPad gibi modellerini kullandım onların da kronik problemi genelde anakart, anakart arıza yapıyordu. Ama hakkını yemiyelim sürücü desteği iyidi.

Bak başladılar yine. Acer'ın bir tek modelinde mi yaşadım sorun? Diğerleride mi şans? Ayrıca ben Lenovo'da IdeaPad, ThinkPad gibi modellerini kullandım onların da kronik problemi genelde anakart, anakart arıza yapıyordu. Ama hakkını yemiyelim sürücü desteği iyidi.
Şu anda Acer Nitro 5 kullancıları içinde yazılım hakkında dert yanan ne duydum ne gördüm. Bazı ufak tefek şeyler güncelleme ile çözülüyor. Kaç modelinde yaşadın milyonlarca kullanıcı arasından bir siz birden fazla üründe sıkıntı yaşamışsınız. Hangi yıllarda yaşadınız bu sorunu? Acer markasında sorun yaşadı iseniz neden farklı modellerini aldınız? Acer fanboyu değilim ama Nitro 5 bu cihazdan başka bütçede alternatif öneriniz var mı? Kronik yazılım sorunu imiş ilk kez sizden duyuyorum bir markanın her ürününde aynı kronik sorunu?

Şu anda Acer Nitro 5 kullancıları içinde yazılım hakkında dert yanan ne duydum ne gördüm. Bazı ufak tefek şeyler güncelleme ile çözülüyor. Kaç modelinde yaşadın milyonlarca kullanıcı arasından bir siz birden fazla üründe sıkıntı yaşamışsınız. Hangi yıllarda yaşadınız bu sorunu? Acer markasında sorun yaşadı iseniz neden farklı modellerini aldınız? Acer fanboyu değilim ama Nitro 5 bu cihazdan başka bütçede alternatif öneriniz var mı? Kronik yazılım sorunu imiş ilk kez sizden duyuyorum bir markanın her ürününde aynı kronik sorunu?
Ne savundun be Acer'ı. Kimse benim gibi bilgisayarı kurcalamıyor demek ya da sorunun neyden kaynaklandığını bilmiyor. Ben tecrübelerimi ve kullandığım bilgileri aktarıyorum peki ya siz? Acer Topluluğunda Portekiz, Rus ve İngilizce bölümlerinde bayağı senelerce takılıp Acer mühendisleri ve moderatörleri de görüştüm mesajlaştım. Nitro 5 gibi giriş seviyelere desteği zayıf bu markanın. Moderatör bile halen bu sorunun güncelleme almaması şaşırtıcı olduğunu söylemişti.

Acer Topluluğunda Portekiz, Rus ve İngilizce bölümlerinde bayağı senelerce takılıp Acer mühendisleri ve moderatörleri de görüştüm mesajlaştım. Nitro 5 gibi giriş seviyelere desteği zayıf bu markanın. Moderatör bile halen bu sorunun güncelleme almaması şaşırtıcı olduğunu söylemişti.
Valla helal olsun Acer topluluğuna senelerinizi vermişsiniz üstüne üstlük Portekiz bölümüne bile katkı sağlamışsınız tebrik ederim.
Fabrikaya da gittiniz mi?

İkna edilecek bir şey yok ortada doğru düzgün öneri yapmamış ki bile. Aktif modellerde kronik rastlanan bir olay olmamasına rağmen forumda görülen 1-2 konuyu toplayıp modele laf atmakla oluyorsa işler millet laptop almasın.

Geri
Yukarı