35 bin TL’ye monitör hariç sistem önerisi

Bütçe
35000 TL

onur4526

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 35 bin TL civarı sistem arıyorum. Duruma göre 1-2 bin TL esneyebilirim. Önereceğiniz sistemler Intel ve GeForce olursa sevinirim. AMD kesinlikle istemiyorum.

Arkadaşlar 35 bin TL civarı sistem arıyorum. Duruma göre 1-2 bin TL esneyebilirim. Önereceğiniz sistemler Intel ve GeForce olursa sevinirim. AMD kesinlikle istemiyorum.

İşlemci olarak AMD gayet iyi.

Eğer 2K monitöre sahip ve soğutma alacaksan OC yapıp Alfa V2 Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4070TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri 5600'u 5600X yap.

Eğer 2K monitöre sahip ve soğutma alacaksan OC yapıp Alfa V2 Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4070TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri 5600'u 5600X yap.
NOVA-4070’i birkaç gün önce sipariş etmek üzereydim. Son anda Gaminggen hakkındaki yorumlara bakayım dedim. Olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası. Sorunlu gelen parçalar, iade-değişim kabul etmemeleri vs. Sinerjiden aklıma yatan sistem buldum. Aynı şekilde onlar hakkında da aynı yorumlar var. Ne yapacağımı şaşırdım. Bulunduğum bölge zaten kargo açısından sıkıntılı bir yer. PTT dışında başka bir kargo firması yok. Diğer firmaların şubeleri 3 saat uzaklıkta. Ürün sıkıntılı gelirse benim için büyük problem olur.

Sinerji Fade Intel Core i5 13400F 32GB 1TB NVMe M.2 SSD RTX4070 [Oyun Bilgisayarı]
Bu sistem nasıl hocam sizce

Son düzenleme:
NOVA-4070'i birkaç gün önce sipariş etmek üzereydim. Son anda Gaming.Gen.TR hakkındaki yorumlara bakayım dedim. Olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası. Sorunlu gelen parçalar, iade-değişim kabul etmemeleri vs. Sinerji'den aklıma yatan sistem buldum. Aynı şekilde onlar hakkında da aynı yorumlar var. Ne yapacağımı şaşırdım. Bulunduğum bölge zaten kargo açısından sıkıntılı bir yer. PTT dışında başka bir kargo firması yok. Diğer firmaların şubeleri 3 saat uzaklıkta. Ürün sıkıntılı gelirse benim için büyük problem olur.

Sinerji Fade Intel Core i5 13400F 32GB 1TB NVMe M.2 SSD RTX4070 [Oyun Bilgisayarı]
Bu sistem nasıl hocam sizce.

2K monitör varsa Alfa V2 Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4070TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

Yeni konular

Geri
Yukarı