35 günde AYT fen 15-20 artar mı?

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller.
YKS sayısalda hedefim 200k bunun için AYT mat 20 fende de 15-20 arası bir net gerekiyor. Matematik için hedefime ulaştım sayılar birkaç konu kaldı. Kalan sürede ben AYT fende 15 20 net arası artırabilir miyim? Temelim çok iyi değil ama çok kötüde değil. Baksam hatırlayacağım 2 3 konu var. Nasıl çalışmalıyım 15 net artırmak için? Şimdiden teşekkür ederim cavaplarınız için.

Şu an sıfırım denilebilir. Sadece geçen sene çalıştığım 2 3 tane konu var tekrar edersem onları hemem hatırlatabilirim.
Ayt kimyadan modern atom, gazlar, sıvı çözeltiler, enerji ve hız konularından çok kolayca net çıkarabilirsin.

Ayt biyolojiden sistemler, ekoloji, canlılar ve çevre konularından da kolayca net çıkarabilirsin.

Ayt fiziğe pek bulaşma derim. Soru içerisinde farklı konulardan karma yapabiliyorlar. Ancak en kolay net getiren konu dalgalar kısmı olur.

Yaparsın. Ama çok çalışman lazım.

Çalışmaktan yana sıkıntı yok hocam zaten günde 6 saatin altına düşmüyorum.

AYT kimyadan modern atom, gazlar, sıvı çözeltiler, enerji ve hız konularından çok kolayca net çıkarabilirsin.

AYT biyolojiden sistemler, ekoloji, canlılar ve çevre konularından da kolayca net çıkarabilirsin.

AYT fiziğe pek bulaşma derim. Soru içerisinde farklı konulardan karma yapabiliyorlar. Ancak en kolay net getiren konu dalgalar kısmı olur.

Kimyadan hız ve enerjiyi biraz tekrar etsem hatırlarım hocam. Ama fizikten de 3 4 net yapsam fena olmaz. Fizik yetişmez mi? Soru puanı da fazla hem.

Çalışmaktan yana sıkıntı yok hocam zaten günde 6 saatin altına düşmüyorum.

Kimyadan hız ve enerjiyi biraz tekrar etsem hatırlarım hocam. Ama fizikten de 3 4 net yapsam fena olmaz. Fizik yetişmez mi? Soru puanı da fazla hem.
Hocam ben hızlıca net artırmak için bu konuları söyledim. Ancak sınava kadar AYT Fizikten 11. sınıfın tamamı + çembersel hareket çok rahat bitirilebilir. AYT Kimyadan elektrokimyaya kadar bitirilebilir. AYT Biyolojide ise genden proteine kadar bitirilebilir. Fakat bunlar için çok çalışmanız lazım. Bu konularla 25-30 netler görebilirsiniz.

Yapılır gayet basit, sayısalcılar zor diyerek egolarını şişiriyorlar.
Eşit ağırlıkçı halimle açık lise sınavlarına çalışmak için üstünkörü çalışmıştım AYT Fen'e.
Ve 15 net çıkartabiliyorum.
Tavsiyem en çok çıkan konulara çalışman yönünde. Fizikte belki konu seçebilirsin o zordu fakat kimya ve biyolojiyi bence bütün konuları ele alarak bitirebilirsin kolayca.

Belirli konuları bir kenara yazar onların konu anlatımını dinleyip denemelerle götürürdüm. Geçen sene YKS de edebiyat için öyle yapmıştım 22 net yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı