35 Mbps Superonline'de indirme hızı 1Mbps oluyor

School Problems

Decapat
Daha fazla  
Turkcell Superonline internet kullanıyorum. Önceden 25 megabitti aradılar ufak bir farkla 35 olsun mu dediler bizde tamam dedik olsun. Ama indirme hızım çok düşük? Örneğin şu anda GTA 5 indiriyorum. (ün bir bug oldu o yüzden silip yüklüyorum belki düzelir diye. İndirme hızı 1 mb/saniyenin üzerine çıkmıyor? Bu nasıl bir rezilliktir ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Superonline internet kullanıyorum. Önceden 25 megabitti aradılar ufak bir farkla 35 olsun mu dediler bizde tamam dedik olsun. Ama indirme hızım çok düşük? Örneğin şu anda GTA 5 indiriyorum. (ün bir bug oldu o yüzden silip yüklüyorum belki düzelir diye. İndirme hızı 1 mb/saniyenin üzerine çıkmıyor? Bu nasıl bir rezilliktir ya?
nerden yüklüyorsunuz

Eğer Epic Gamesten indiriyorsan yanlış gösteriyor. Hız testi yapmayı dene.

Kesinlikle bir sıkıntı var. 45 GB indirme o kadar sürede 35 mbps için çok az.
Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test test yapıp sonuçlarını söyleyebilir misin?
gta inerken yaparsam yavaş gösterir. İndirmeyi duraklatıp test yapıp sonuçlarını hemen atıcam. (Ayrıca evde benim dışında 1 tane video izleyen var.)

Kesinlikle bir sıkıntı var. 45 GB indirme o kadar sürede 35 Mbps için çok az.
Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test test yapıp sonuçlarını söyleyebilir misin?

PING-16 download-7, 97Mbps upload-4, 31Mbps (testi başlatmadan önce GTA'nın indirmesini duraklattım.

GTA inerken yaparsam yavaş gösterir. İndirmeyi duraklatıp test yapıp sonuçlarını hemen atacağım. (ayrıca evde benim dışında 1 tane video izleyen var.)

PING-16 download-7, 97Mbps upload-4, 31Mbps (testi başlatmadan önce GTA'nın indirmesini duraklattım.

Müşteri hizmetlerini ara ve sorununu bildir bence internetin olması gerekenden yavaş.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı