35 Mbps'lik paket için internet servis sağlayıcısı tavsiyesi

Derbederr23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Taahhüdün bitmesine 1 ay kaldı. Yeni bir internet servis sağlayıcısı arayışına başladım. Altyapı 75 Mbps VDSL destekliyor ve santrale uzaklık 137 metre.
Şu anda ADSL kullanmaktayım. 35 Mbps'lik paket almayı düşünüyorum. Elazığ'da ikamet etmekteyim bana hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz?
ADSL'de şu ana kadar 2 yıldır hiç sorun yaşamadım VDSL'de de böyle olmasını istiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Taahhüdün bitmesine 1 ay kaldı. Yeni bir internet servis sağlayıcısı arayışına başladım. Altyapı 75 Mbps VDSL destekliyor ve santrale uzaklık 137 metre.
Şu anda ADSL kullanmaktayım. 35 Mbps'lik paket almayı düşünüyorum. Elazığ'da ikamet etmekteyim bana hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz?
ADSL'de şu ana kadar 2 yıldır hiç sorun yaşamadım VDSL'de de böyle olmasını istiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Comnet öneririm şimdiye kadar hiçbir sorununu görmedim.

Comnet öneririm şimdiye kadar hiçbir sorununu görmedim.
Comnet in Van'da da sunucusu var o yüzden ping yönünden bir sıkıntı olmaz hatta ben Tekirdağ da oturuyorum bana da Van'dan sağlıyorlar nedense

Anlık hız testim ben ayda 35 MB tahaaütsüz 110 TL ödüyorum piyasada daha ucuzu yok eğer 3 aylık alırsanız fiyat 100 TL'ye düşüyor anlık hız testim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-11-22-11-28-821_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-11-22-11-28-821_com.android.chrome.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni konu açmadan bu yazımı gören beni aydınlatabilir mi?
Santral nedir? Ben 5 yıldır vodafonenet 30-5 mbps kullanıyorum benim internet vdsl ve elektrik direğine doğru giden bir kablom var. Bittiği yer santral mi oluyor? 15 metre falan mesafe. Bu arada post sahibine vodafoneyi tavsiye edebilirim ben 5 yıldır oturduğum lokasyonda alabileceğim en iyi hızı vodafone sağladı. Yıl sonu sözleşmemiz bitecek 50 ye çıkartmak istiyorlar fiyatta da anlaşırsak ben devam edeceğim. Şu an 75 ödüyorum ☺️

Geri
Yukarı