İnternet servis sağlayıcısı tavsiyesi

Reis_Ndombele

Hectopat
İlk önce TurkNet'e baktım herkes "müşteri hizmetleri kötü kimseye ulaşamıyorsunuz" demiş. TTNET'i zaten seven yok herkes kötü diyor. Kablonet'e bakıyorum o da benim olduğum şehirde yok. Durum bu arkadaşlar, lütfen bu konuda bana yardım edin gerçekten hangisini seçeceğimi bilmiyorum.(Türk Telekom Fiber Altyapı bulunmaktadır)

Son düzenleme:
Türk Telekom olabilir. Hızı kötü ve fiyatı pahalı da olsa ben yıllardır sorun yaşamadım.

Hız değerleri böyle. Birde 1-2 haftada bir birkaç gün internet 2-3 dakikalığına kesilip geri geliyor. Bulunduğum bölgede Turkcell Superonline'nin hız değerleri çok iyi ama bağlantı sorunları yaşıyorum.

Bağlantı hızı binadan binaya değişir, burada bu kadar kaliteli olur diyemeyeceğim maalesef. Size yakın yaşayan insanların memnun olduğu İSS'lere göz gezdirin.

Not: Binanın diğer sağlayıcılara destek vermediğini varsayarak yazdım, Türk Telekom Türkiye'nin neredeyse her yerinde vardır. Başka sağlayıcılara destek varsa daha sağlıklı öneri yapılabilir.
1611077919649.png

Öncelikle bulunduğunuz binaya hangi sağlayıcıların desteği var? Hangi sağlayıcıların destek verdiğini yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Altyapı varsa kesinlikle kablonet bir kere sorun yaşadım o da 1 2 saatte kapıma gelmeden sorun çözülmüştü müşteri memnuniyeti 10/10 hizmette öyle

Geri
Yukarı