350.000-400.000 TL araba önerisi

Genel olarak dar Focus.

Hocam peki jetta'nın focus'a göre ne gibi artıları var? Bu bütçede genel olarak baktığımda 2013-14 jetta varken 2015-16 model focus gördüm focus 1-2 yaş daha genç donanım olarak bilmiyorum ama focus daha genç olduğu için daha mantıklı geldi gibi.

Jetta daha konforlu ve iç malzeme kalitesi daha iyi. Aynı zamanda daha geniş. Performans olarak da motora göre değişmekle birlikte genelde daha iyi Jetta'lar. Zaten TDI ve TSI motorlar yakıt olarak da kendilerini kanıtlamış motorlar. Ben Jetta öneririm. Aileye Clio öneren arkadaşı tebrik etmek lazım. :D

Jetta daha konforlu ve iç malzeme kalitesi daha iyi. Aynı zamanda daha geniş. Performans olarak da motora göre değişmekle birlikte genelde daha iyi Jetta'lar. Zaten TDI ve TSI motorlar yakıt olarak da kendilerini kanıtlamış motorlar. Ben Jetta öneririm. Aileye Clio öneren arkadaşı tebrik etmek lazım. :D

Hocam peki 2019-20 model egea almak mantıklı olur mu? Focus veya jetta kadar konforlu vs. değil ama seneye satma durumumuz olabilir hangisi daha kolay satılır?

Başka yerlere de sordum onlar focus yerine egea veya 301 gibi modellerin daha mantıklı olacağını söylediler. Satarken bu modeller daha kolay satılırmış doğru mu?

Hocam peki 2019-20 model Egea almak mantıklı olur mu? Focus veya Jetta kadar konforlu vs. değil ama seneye satma durumumuz olabilir hangisi daha kolay satılır?
Değerinde, güzel araç oldukça hepsi kolay satılır. Egea diğer ikisine göre de sadece daha ekonomik kalır. Motoruna göre de daha performanslı olabilir. Eğer size uygunsa Egea da alınabilir tabi.

Geri
Yukarı