350.000-400.000 TL araba önerisi

Başka yerlere de sordum onlar focus yerine egea veya 301 gibi modellerin daha mantıklı olacağını söylediler. Satarken bu modeller daha kolay satılırmış doğru mu?

Satış konusunda jetta da tutulan bir araba olduğu için rahat satılır jettalara bir bakın derim.

Bizde Passat var hocam Passat alın derim. Passat jettadan daha geniş.

Az yakacak bu fiyatlarda otomatik veya yarı otomatik hasar kaydı çok olmayan öneriniz varsa link atabilirsiniz hocam.

Bunlar nasıl sizce?

Aslında Variant piyasasına da bir bakın derim. Piyasada pek tutulmadıkları için aynı fiyata daha düşük Km'li alabilirsiniz.

500 bine gidip radyosuz teneke mi alsın? Arabaya boya bile atmamışlar.

Variant bize uygun değil hocam bize sedan lazım. Dediğiniz çok doğru 0 boş otomobile binmek yerine eski ama dolu bir arabayı tercih ederim. Üstteki modeller hakkında bilginiz var mı?

Az yakacak bu fiyatlarda otomatik veya yarı otomatik hasar kaydı çok olmayan öneriniz varsa link atabilirsiniz hocam.

Bunlar nasıl sizce?

Bütçenizden fazla hocam şuna da bir bakın derim.
Edit: Otamatik istediğinizi farketmemişim kusura bakmayın.

Bütçenizden fazla hocam şuna da bir bakın derim.
Edit: Otomatik istediğinizi fark etmemişim kusura bakmayın.

Hocam şu an bütçemiz 350-400 arası ama 450-500 de olabilir ve otomatik veya yarı otomatik olması şart.

@diegoarmano hocam bu dsg şanzımanın otomatiklerinde sorun mu var? İnternette 14 ve öncesi sıkıntılı gibi şeyler okudum da bilginiz var mı?

Hocam şu an bütçemiz 350-400 arası ama 450-500 de olabilir ve otomatik veya yarı otomatik olması şart.

@diegoarmano hocam bu dsg şanzımanın otomatiklerinde sorun mu var? İnternette 14 ve öncesi sıkıntılı gibi şeyler okudum da bilginiz var mı?

Bakın derim.

Bakın derim.

Bu daha iyi sanki Volkswagen / Passat / 1.6 TDI BlueMotion / Trendline / PRESTİJ AUTO'DAN BOYASIZ PASSAT DSG sahibinden.comda - 1034680309 10 bin TL fark ile 2014+hasar kayıtsız

Geri
Yukarı