350-400₺ civarı oyuncu kulaklık önerisi

Bütçe
350-400₺ civarı
Rampage RM-23 Agita önerebilirim. 1,5 sene oldu ve hala ilk günkü performansında kullanabiliyorum. Titreşim ve (sanal) 7.1 de çok işime yaradı. Bu kulaklığı kullanmaya başladığımdan beri titreşimsiz kulaklık kullanamıyorum. Tavsiye ederim. Yaklaşık 5-6 arkadaşıma da aldırdım ve onlar da çok memnunlar.
Teşekkürler tavsiyeniz için. Araştıracağım.

Kendisi 800'e satılan kulaklıklardan çok daha başarılı bir model. Tavsiye ederim. Diğer seçeneklerin hepsinden daha kaliteli. İncelemesini buraya bıraktım.

Kral neyde karar verdin ne alıcaksın
Henüz bir karar veremedim maalesef. Her şeyin pahalı olduğu bir dönemde olduğumuz için pişman olacağım bir şey almak istemiyorum. Eğer karar verir ve alırsam unutmazsam haber veririm.
Anker Sound Core Stike 3.

Gayret memnunum.
Beğendiğin ve beğenmediğin yanları neler?
Kendisi 800'e satılan kulaklıklardan çok daha başarılı bir model. Tavsiye ederim. Diğer seçeneklerin hepsinden daha kaliteli. İncelemesini buraya bıraktım.

Ama bu yanlış görmediysem bütçemin çok üzerinde bir kulaklık.

Henüz bir karar veremedim maalesef. Her şeyin pahalı olduğu bir dönemde olduğumuz için pişman olacağım bir şey almak istemiyorum. Eğer karar verir ve alırsam unutmazsam haber veririm.

Beğendiğin ve beğenmediğin yanları neler?

Ama bu yanlış görmediysem bütçemin çok üzerinde bir kulaklık.
Hayır hocam kuponlarla 315TLye aldım ben.

Hayır hocam kuponlarla 315TLye aldım ben.
Ne tarz kuponlar? Ve nasıl elde edebilirim?
Arkadaşlar bir tanıdığım sürpriz hediye olarak bütçe dışı bir kulaklık aldı. O yüzden konuyu kapatıyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Konuyu kapatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı