Xiamo Redmi Note 12 Pro vs Samsung Galaxy A52

Dediğim gibi 2. el piyasasına pek hakim değilim. Belki bütçenizin üzerinde temiz S20 FE (SD), POCO F4 veya Realme GT2 bulabilirseniz alın derim. Ya da sıfır daha düşük modellere yönelmeniz gerekir. Şu an için aklıma gelenler bunlar.

Anlıyorum fakat ben de gerçekten pek telefon bilgilisi bir insan değilim POCO moco şimdi gerçekten bilmiyorum bir tık ta markaya önem veren biriyim Realme falan iyi olabilir bir şey demiyorum ama pek de güvenemiyorum diyeyim sizce bu telefonlar nasıl ben ya samsungcuyumdur ya ıphonecuyumdur bir tık eskıde kaldım galiba :D

Anlıyorum fakat ben de gerçekten pek telefon bilgilisi bir insan değilim POCO moco şimdi gerçekten bilmiyorum bir tık ta markaya önem veren biriyim Realme falan iyi olabilir bir şey demiyorum ama pek de güvenemiyorum diyeyim sizce bu telefonlar nasıl ben ya samsungcuyumdur ya ıphonecuyumdur bir tık eskıde kaldım galiba :D
Tamam size göre öneri yapayım:) Sıfırda biraz çıkıp Samsung A15 (6 GB) ramli versiyona bakabilirsiniz. İkinci elde S20 FE veya A34 zorlayabilirsiniz.

Bu bütçede bulunan iPhone cihaz pek randıman vermez.

A34 daha güçlü.

Az önce Infinix Note 30 Pro aldım geliş fiyatından akrabam telefoncuydu ucuza saldı aldım çok iyi deneyimleme şansım oldu dükkanda ben memnum kalacağımı düşünüyorum

Az önce Infinix Note 30 Pro aldım geliş fiyatından akrabam telefoncuydu ucuza saldı aldım çok iyi deneyimleme şansım oldu dükkanda ben memnum kalacağımı düşünüyorum
ki bence bu gibi şeylerde çok takmamak lazım onu anladım yok sunumu alsak yok onumu ilk beğendiğini alacaksın bana göre

Yeni konular

Geri
Yukarı