350 TL 1 TB HDD tavsiyesi

@Hououin Kyouma ben kullandım güzel bir hard disk komik bir durum yok.

Al rehberi işini görür.

Al rehberi işini görür.

Altta yazdığımı okuyun.
Olumsuz yönde kafamı karıştırıyor onu demek istedim :) P300 ya da WD Blue. P300 daha ağır basıyor.

WD Blue alın hocam en son kullandığım depolama için oydu gayet güzeldi barracuda eskiden aldığım sorunsuz modeldi ama sanırım genel olarak sorun varmış bana denk gelmedi bilmiyordum.

@Hououin Kyouma ben kullandım güzel bir hard disk komik bir durum yok.

Benim aldığım model sorunlu gelmediği için önerdim genel olarak sorunlu ise tavsiyemi unutun.
Ben de mecbur kaldığım için Barracuda kullanıyorum ve seri üretimdeki belki en sağlam durumda olan diski aldım, buna rağmen yaklaşık 10 günde bir sağlığı azalıyor. Kötü durumda olan bir tane disk denk gelse kim bilir neler olurdu.

Ben de mecbur kaldığım için Barracuda kullanıyorum ve seri üretimdeki belki en sağlam durumda olan diski aldım, buna rağmen yaklaşık 10 günde bir sağlığı azalıyor. Kötü durumda olan bir tane disk denk gelse kim bilir neler olurdu.

Vallahi benim aldığım eskidendi yaşlı kurt çalışıyordu xD sizin için üzüldüm hocam onu 2.elden 100 TL'ye verin birine üstüne koyup WD Blue model alın derim.

Vallahi benim aldığım eskidendi yaşlı kurt çalışıyordu xD sizin için üzüldüm hocam onu 2.elden 100 TL'ye verin birine üstüne koyup WD Blue model alın derim.
İş işten geçti artık. Aslında ben bile almadım diski, hazır sistem olduğu için.
Bu saatten sonra satsam, milyon tane şeyi tekrar kurmam gerekecek. İnternetim de çok hızlı değil zaten. Dediğim gibi iyi durumda olanlardan biri olduğu için idare edebileceğimi düşünüyorum.
Neyse, konu dağılmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı