350 TL altı Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Kablolu ürünlerini kullandığım bir markadır, bu modeli kendinden pahalı olanlara bile fark atar. Mikrofonunu beğenmeyen görmedim. Kalan parayla da aynısından sevdiğin birine hediye edersin.

Hi-res müziğe sarmadan evvel benim de bu yönde bir araştırmam olmuştu.

Bu kulaklık yabancı forumlarda epey övülüyordu. Bütçenizi 40 lira kadar aşıyor yalnız özellikleri gayet güzel.

TaoTronics SoundLiberty 53 adlı kulaklığa bakabilirsin.
Bu kulaklığı gördüm altındaki yorumlarda bass yetersiz diyorlardı bass benim için en önemli özelliklerden biri çekindim o yüzden
9, 90 TL fazla olması sorun olmaz umarım :)

Kulaklığın basslarına güvenebilir miyim ses kalitesi nasıldır?

Kablolu ürünlerini kullandığım bir markadır, bu modeli kendinden pahalı olanlara bile fark atar. Mikrofonunu beğenmeyen görmedim. Kalan parayla da aynısından sevdiğin birine hediye edersin.
Müzik kalitesi olarak nasıldır basslarının güçlü olması benim için önemli

Müzik kalitesi olarak nasıldır basslarının güçlü olması benim için önemli

Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum, oldukça memnunum. Özellikle bass konusunda performansı oldukça iyi, tavsiye ederim.
Kulakiçi arıyorum teşekkürler.
Haylou GT1 Plus der geçerim.
Bu kulaklığı gördüm müzik kalitesi iyi mi basslarının falan güçlü olması benim için önemli.

Müzik kalitesi olarak nasıldır basslarının güçlü olması benim için önemli.

Basslar mükemmel diyebilirim, zaten kulaklık bass karakterli dinamik sürücülere sahip. Müzik dinlemek için en iyi tercihlerden biri. Oyun için alacaksan bunu alma. QCY'lere bak. Müzik dinleyeceksen kesinlikle bunu al. Aramalarda vb. çok iyi bir ses kalitesi sunuyor mikrofonu.

Basslar mükemmel diyebilirim, zaten kulaklık bass karakterli dinamik sürücülere sahip. Müzik dinlemek için en iyi tercihlerden biri. Oyun için alacaksan bunu alma. QCY'lere bak. Müzik dinleyeceksen kesinlikle bunu al. Aramalarda vb. çok iyi bir ses kalitesi sunuyor mikrofonu.
Tamam buna bakıcam gt1 plusa göre daha mı iyidir ses kalitesi?

Geri
Yukarı