350 TL bütçe ile Tronsmart Sono almak mantıklı mı?

Yükledim. Mikrofonu çok beğendim, HS35'inkine sünger takınca kaliteli olduğunu savunuyordum fakat bunun mikrofonu bambaşka bir şeymiş :) Tek beğenmediğim yanı aşırı hassas, klavye seslerini bile çok rahat alıyor. Bana göre olumsuz bir özellik fakat olumlu sayacaklar vardır elbet.

Tek korktuğum nokta da oydu, sipariş ettikten 3 gün sonra @TÇB Drop Plus'ta sorun yaşayanları listeleyince 30 kişi falan vardı galiba :) Herkes mikrofon, dip ses gibi sorunlardan muzdarip gözüküyordu. Şu an hiçbir sorun yaşamıyorum, öyle gitmesi ümidiyle.
Umarım hiçbir sorun yaşamazsın. Hayırlı olsun.

@MisakiTaro @Ali Pınar
Arkadaşlar Aliexpress'ten almaya karar verdim. Sizi tekrar rahatsız ediyorum ama 77 TL'lik kupon aldım daha demin, onun heyecanı ile birkaç soru sormak istedim:
1-Anakartım Gigabyte A320 S2H, Mpow Air SE (150 TL, Türkiye'de hangi modele denk geliyor bilmiyorum, söylerseniz sevinirim.) mi almalıyım, yoksa E900 Pro (200 TL) mu?
2-Tahmini teslimat tarihi ikisinde de 23/02, size 10 günde geldiğini söylemiştiniz? Daha erken gelebilir mi?
3-Daha az vergi vermek için fiyatnı benim ucuz yazdırmama gerek var mı, yoksa satıcı kendisi yazıyor mu daha düşük?

Bu model Türkiye'de olmayabilir, sadece şunun Fury X olduğunu biliyorum:
Bence E900 Pro almalısınız, dahili ses kartı var. Mpow'a baktım ancak bulamadım, yok galiba.

2- Tahmini teslimat tarihi ikisinde de 23/02, size 10 günde geldiğini söylemiştiniz? Daha erken gelebilir mi?
Türkiye'deki işlemlerle de alakalı, yorumlara bakarsanız 3 haftada gelen de var, 2 haftada gelen ve benim gibi 10 günde gelen de var. Oturduğunuz yere ve kargo süresine bağlı, net bir şey söylemem zor olur.

3-Daha az vergi vermek için fiyatını benim ucuz yazdırmama gerek var mı, yoksa satıcı kendisi yazıyor mu daha düşük?
Normalde ben de yazdıracaktım ancak çoğu kişi satıcının ucuz girdiğini söylemiş, mesela benimkinde fiyatı 10 dolar olarak girmiş. Gümrük sunmasıyla falan 23-24 TL tutuyor. Sadece bir yorumda "Herkes 23 TL tuttuğunu söyledi ancak görevli benden 50 TL istedi." demişti. Ben söylemedim, söylemek sizin kararınız.

E900 Pro'yu kullandığım için önerebiliyorum, hem de bahsettiğim gibi ses kartı mevcut. Mikrofonu falan şahane, kesinlikle alabilirsiniz. Tek bir yeri eleştirebilirim, kulak pedleri birazcık küçük geldi gibi. Ama çok sıkıntı değil, kulağımı açıkta bırakmayacak şekilde oturuyor zaten :)

Bu model Türkiye'de olmayabilir, sadece şunun Fury X olduğunu biliyorum:
Bence E900 Pro almalısınız, dahili ses kartı var. Mpow'a baktım ancak bulamadım, yok galiba.

Türkiye'deki işlemlerle de alakalı, yorumlara bakarsanız 3 haftada gelen de var, 2 haftada gelen ve benim gibi 10 günde gelen de var. Oturduğunuz yere ve kargo süresine bağlı, net bir şey söylemem zor olur.

Normalde ben de yazdıracaktım ancak çoğu kişi satıcının ucuz girdiğini söylemiş, mesela benimkinde fiyatı 10 dolar olarak girmiş. Gümrük sunmasıyla falan 23-24 TL tutuyor. Sadece bir yorumda "Herkes 23 TL tuttuğunu söyledi ancak görevli benden 50 TL istedi." demişti. Ben söylemedim, söylemek sizin kararınız.

E900 Pro'yu kullandığım için önerebiliyorum, hem de bahsettiğim gibi ses kartı mevcut. Mikrofonu falan şahane, kesinlikle alabilirsiniz. Tek bir yeri eleştirebilirim, kulak pedleri birazcık küçük geldi gibi. Ama çok sıkıntı değil, kulağımı açıkta bırakmayacak şekilde oturuyor zaten :)
Vaktiniz için çok teşekkür ederim. Vergiyi kapıda kartla ödeyebiliyor muyum?

Bende bu kervana girdim hayırlısı

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-18-10-07-55-660_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2021-01-18-10-07-55-660_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 43
Hocam teslimat tarihi tahmini 3 Nisan benimkinin dün baktım nasıl 10 günde geldi ve sizde de fazladan gösteriyor muydu?
Bende yanlış hatırlamıyorsam 13-14 gün gösteriyordu ancak 10 günde geldi. 6 günde Türkiye'ye ulaştı, 2 günde gümrükten çıktı. Kalan 2 günde de PTT evime getirdi.

Geri
Yukarı