Tronsmart Sono vs Cooler Master CH321

Nasıl bir kulaklık istiyorsunuz? CH321'nin kulağını ağrıttığını söyleyenler var.
Hocam şuan da Anker Soundcore Q10 kullanıyorum. Mikrofonu sıkıntılı ve 2-3 saatten sonra kulak ağrıtıyor. Uzun saatlerde ağrıtmayacak, ses kalitesi konusunda iyi olacak ve mikrofonu güzel olan bir şey lazım.

İkisi de iyi, ancak Sono'nun mikrofonu çıkarılabilir dışarıda kullanmak isterseniz sırtmaz. Ama öte yandan CH321'in de mikrofonu gayet kaliteli ve temiz ses iletiyor.
Kullanım amacınıza göre seçim yapın derim, hem oyun hem görüşme için kullanılacaksa CH321 derim ben.

Hocam şu an da Anker Soundcore Q10 kullanıyorum. Mikrofonu sıkıntılı ve 2-3 saatten sonra kulak ağrıtıyor. Uzun saatlerde ağrıtmayacak, ses kalitesi konusunda iyi olacak ve mikrofonu güzel olan bir şey lazım.

Q10 ağır bir kulaklık bu yüzden uzun kullanımda ağrı yapması doğal.

İkisi de iyi, ancak Sono'nun mikrofonu çıkarılabilir dışarıda kullanmak isterseniz sırtmaz. Ama öte yandan CH321'in de mikrofonu gayet kaliteli ve temiz ses iletiyor.
Kullanım amacınıza göre seçim yapın derim, hem oyun hem görüşme için kullanılacaksa CH321 derim ben.
Dışarıda kullanmak için 2 tane kulaklık var, bu sadece evde kullanmak için. CH321 alacağım gibi.

Dışarıda kullanmak için 2 tane kulaklık var, bu sadece evde kullanmak için. CH321 alacağım gibi.
Sanal 7.1 kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız ses kartının pek bir anlamı yok maalesef. Sanırsam CH321'nin mikrofonun ucunda ışık var ve rahatsız edebilir ve malzeme kalitesi plastik. Tercih sizin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanal 7.1 kullanacak mısınız? Kullanmayacaksanız ses kartının pek bir anlamı yok maalesef. Sanırsam CH321'nin mikrofonun ucunda ışık var ve rahatsız edebilir ve malzeme kalitesi plastik. Tercih sizin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
R6'da kullanmayı planlıyorum bir tek. Daha karar veremedim çok karışık. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı