Tronsmart Sono vs Cooler Master CH321

7.1 ile işim yok derseniz CH321 tercih edebilirsiniz ancak benden önceki mesajlarda belirtildiği gibi mikrofonunda ışık var bu rahatsız edebilir, mikrofonun çıkamaması veya en azından içeri itirilememesi büyük bir dezavantaj bence.

İkisi arasından benim tercihim düzgün bakarak konuşuyorum Tronsmart Sono olur ki zaten bu ürünü almayı hedeflemiştim ilk başlarda.

Ancak sonra aklıma E900Pro takılmıştı bende daha iyi olduğundan Çin'den aldım ürünü. Tavsiye edebilirim CH321'den daha iyi bir ses vermekte, hafızalı sünger bulunduran kulak pedleri, çıkarılıp takılabilen Cloud 2 ile aynı ayarda olan mikrofonu ve kaba daha zarif ve hoş durduğundan dolayı bunu tercih ettim.

Kupon kardeşliği ile 50₺ kupon kazanabilirseniz alın geçin derim CH321 ile aynı paraya geliyor. 19.99US $ 35% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. veya 5. olan.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! satın alma rehberi.

7.1 ile işim yok derseniz CH321 tercih edebilirsiniz ancak benden önceki mesajlarda belirtildiği gibi mikrofonunda ışık var bu rahatsız edebilir, mikrofonun çıkamaması veya en azından içeri itirilememesi büyük bir dezavantaj bence.

İkisi arasından benim tercihim düzgün bakarak konuşuyorum Tronsmart Sono olur ki zaten bu ürünü almayı hedeflemiştim ilk başlarda.

Ancak sonra aklıma E900Pro takılmıştı bende daha iyi olduğundan Çin'den aldım ürünü. Tavsiye edebilirim CH321'den daha iyi bir ses vermekte, hafızalı sünger bulunduran kulak pedleri, çıkarılıp takılabilen Cloud 2 ile aynı ayarda olan mikrofonu ve kaba daha zarif ve hoş durduğundan dolayı bunu tercih ettim.

Kupon kardeşliği ile 50₺ kupon kazanabilirseniz alın geçin derim CH321 ile aynı paraya geliyor. 19.99US $ 35% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. veya 5. olan.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! satın alma rehberi.
Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, ama Aliexpress'ten değil yurtiçi almak istiyorum, Turkcell'de Sono 270TL an itibari ile, sizce o fiyata alınır mı?

Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, ama AliExpress'ten değil yurtiçi almak istiyorum, Turkcell'de sono 270TL an itibari ile, sizce o fiyata alınır mı?

Yukarıda dediğim gibi Tronsmart Sono tercih ederdim ben. Mikrofonunun çıkabilemsi, pop filtre bulundurması gibi özellikleri ile daha iyi olduğunu düşünüyorum.

CH321'de kulağı acıyan kişi sayıfı fazla ancak ses kalitesi gayet iyidir.

Çin'den alınabilecek bir diğer ürün ise 24.91US $ 39% OFF|Mpow Air SE oyun kulaklığı 3.5mm kablolu kulaklık Surround ses oyun kulaklık gürültü önleyici mikrofon PS4 PC anahtarı oyun|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bu olur.

genel öneri

Sono'dan yana kullandım tercihimi gelsin bakalım :) bayağı içime sindi testleri izleyince. Dip ses cidden hiç yok ve mikrofonu aşırı kaliteli geldi kulağıma.

O zaman geldiğinde detaylı bir inceleme bekliyoruz.

Geri
Yukarı