350 TL bütçede SSD vs HDD

Bütçe
350TL

OVERLOKÇU

Hectopat
Selamün aleyküm dostlar. Bende bir tane 240GB SSD var, yanına 350TL HDD veya SSD almak istiyorum. Sizce 240GB bir SSD daha alsam az yer kalmış olur mu? AutoCAD, SolidWorks programlarınıda kullanacağım o yüzden HDD daha yakınım ancak çok hız farkı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD varmış zaten. Bence HDD alın daha fazla yer açılsın sisteminizde. Daha sonra belki bir de M2 alırsınız çok iyi olur.

Bütçeyi biraz yükseltebilirsen 480GB bu versiyonu almanı öneririm. Evet hız farkı oluyor, ben normalde bazen render alıyorum, HDD üzerinden alınca normalde çok kısa sürecek işler uzuyor.

Kesinlikle HDD hocam. Zaten fazla yer kaplıyor. 240 SSD'm vardı. Zaten 222 geliyor. Oyun oynayıp siliyordum sırf CAD ve Solid yüzünden.

240GB yeteceğini sanmıyorum, SSD'nize bir kaç oyun ve Windows koyabilirsiniz, HDD alıp diğer oyunları da HDD'ye atarsınız.

Selamünaleyküm dostlar. Bende bir tane 240GB SSD var, yanına 350TL HDD veya SSD almak istiyorum. Sizce 240GB bir SSD daha alsam az yer kalmış olur mu? AutoCAD, SolidWorks programlarınıda kullanacağım o yüzden HDD daha yakınım ancak çok hız farkı olur mu?

Bence SSD ekleme yaparak depolama alanını genişletmelisin.

- Meraktan soruyorum sistemin nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı