350 TL Kasa ve PSU Tavsiyesi

odell

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar günlük işler için Athlon 200GE'li,ekran kartsız veya ikinci el Core 2 Quad, Phenom II X4 vb. işlemcili ve GT210, HD3450 vb. ekran kartlı bir sistem toplayacağım. İki türlü de kasa ve güç kaynağını sıfır almaya karar verdim. Yapacağım en fazla 1080p60 video izlemek olacak sistemde. 350 TL bütçe belirledim kasa ve güç kaynağı için. Ayrı ayrı da olur ikisi bir arada da olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kasa, Zalman Z3-Plus kullanıyorum. Zalman'ın ürünleri F/P olduğu için tavsiye ediyorum. Güç kaynağı olarak da dandik markalardan iyi olduğu için Aerocool tavsiye ediyorum. 80+ olanından tavsiye etmek isterdim fakat bütçe düşük. Ayrıca (UPS) Kesintisiz Güç Kaynağı tavsiye ederim. Ben ilk sistemimden beri UPS kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım çok şükür. Ki ilk sistemimde Everest 400 Watt gücünde PSU kullanmıştım.

Zalman ZM-T1 Plus USB 3.0 mATX Mini Tower Kasa

Aerocool 400W VX Plus Serisi Güç Kaynağı

Kasa, Zalman Z3-Plus kullanıyorum. Zalman'ın ürünleri F/P olduğu için tavsiye ediyorum. Güç kaynağı olarak da dandik markalardan iyi olduğu için Aerocool tavsiye ediyorum. 80+ olanından tavsiye etmek isterdim fakat bütçe düşük. Ayrıca (UPS) Kesintisiz Güç Kaynağı tavsiye ederim. Ben ilk sistemimden beri UPS kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım çok şükür. Ki ilk sistemimde Everest 400 Watt gücünde PSU kullanmıştım.

Zalman ZM-T1 Plus USB 3.0 mATX Mini Tower Kasa

Aerocool 400W VX Plus Serisi Güç Kaynağı

Ben şöyle bir şey buldum nasıldır sizce? Bütçeyi biraz aşıyor değer mi?

Captcha Verification

ePttAVM - Fsp Fsp500-60Ahbc 500W 80+ Pfc Aktif Power Supply

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı