350 TL Kasa Tavsiyesi

Xigmatek Astro EN46466X ve aşağı modelleri.

Kalitesiz malzeme.
Dezavantajları ne mesela? Kaliteli malzeme vs kalitesiz malzeme arasındaki? Ayrıca bu markaların kalitesiz, diğer markaların kaliteli olduğunu nasıl anlayabiliyoruz? Rampage Joyance kullanıyorum ben mesela, bir dezavantajını görmedim. Bileyim.

Sharkoon TG4 RGB kendim kullanıyorum. Sadece PSU yeri kapalı değil.
Evet bir arkadaşıma sistem toplamıştık o kasadan tercih ettik fakat psu yerinin kapalı olmaması ve gözlemlerime göre kasanın cam tarafını kapatınca ekran kartı ve işlemcide baya bir artış oluyor.
Dahili 3 RGB 140 MM fanlı alttaki kasayı öneririm.

Bu kasa cidden iyiymiş mesh ön panel temperli cam vs.
Bu kasayı bende çok beğendim, baya fiyat performans gibi duruyor acaba kablolaması nasıl ?
Darkflash Aquarius TG Mesh.
Bu ürün de aklıma geldi Aigo'nun soğutucusunu kullanıyorum ve çok kaliteli gerçekten ama kasası nasıldır bilemedim ve kasa hakkında detaylı bilgi vermedikleri için aklıma biraz soru işareti kaldı.
Bu arada herkese önerileri için teşekkür ederim birde kasada ek olarak istediğim 16 cm soğutucu yüksekliğini desteklemesi soğutucum biraz büyükte.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı