350 TL Mekanik Klavye önerisi

Bloody b640 hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç önerilmiyor da. 328 tl
Öneriliyor. Fiyatı baya ucuzlamış. Optik switch kullanıyor. Bu fiyata alacaksanız kaçırmayın. Alternatif olarak Redragon Vara alabilirsiniz. RGB ve optik switchli isterseniz:

Öneriliyor. Fiyatı bayağı ucuzlamış. Optik Switch kullanıyor. Bu fiyata alacaksanız kaçırmayın. Alternatif olarak redragon vara alabilirsiniz. RGB ve optik Switch'li isterseniz:

Çok beğendim açıkçası fakat bu İngilizce klavye mi hocam. Kullanırken problem yaşamak istemiyorum da, Türkçe Q ise Bloody B640 veya önerdiğinizi almayı düşünüyorum. Bloody markasının pek incelemesine de rastlayamadığım için bir şüphe olarak kaldı aklımda.

Çok beğendim açıkçası fakat bu İngilizce klavye mi hocam. Kullanırken problem yaşamak istemiyorum da, Türkçe Q ise Bloody B640 veya önerdiğinizi almayı düşünüyorum. Bloody markasının pek incelemesine de rastlayamadığım için bir şüphe olarak kaldı aklımda.
B640 alınabilir. İkiside saglam ama zaten klavyeyi ezbere biliyorsanız Ingilizce olması önemsiz.

Türkçe bir klavyedir hocam.

İnternette İngilizce Q yazıyor ve fotoğraflarda da öyle gördüm.
resim_2020-11-11_182832.png

Geri
Yukarı