350 TL Mekanik Klavye Önerisi

Ayberk Karataban

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
En yüksek bütçem 350 TL bir mekanik klavye arıyorum çoğunlukla yazı ve FPS, MMO gibi oyun tarzları oynayacağım. Renk bir opsiyon ama renkli olursa sevinirim. Türkçe Q klavye olmak zorunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef peder de kullanacak türkçe olma zorunluluğu var
Türkçe tuş kiti alabilirsiniz ki İngilizce ile farkı yok zaten. Tuşları bilgisayarda Türkçe ayarlarsanız klavyedeki tuşlar nasıl gözükürse gözüksün Türkçe karakterleri yazar. Bu arada sırf Türkçe olacak diye böyle bir ürünü kaçırmak çok mantıksız.

Üstüne sticker ile türkçe karakterleri yapıştırabilirsin baban için, ayrıca keycap alamasan bile. Bence o indirimi kaçırma.

Onu bir de gel benim pedere anlat anlamaz ki @Silinen üye
Tuşların yerlerini biliyordur heralde. Bilmiyorsa öğrenmesini sağla veya bir bant ile tuşun üstüne yapıştırabilirsiniz. Araştırıp o klavyenin tuş kiti var mı bir bulun. Varsa pahalı olacağını sanmam. Biriktirip onu da alırsınız. Veya sadece ş, ö gibi karakterleri Corsair'dan talep edebilirsiniz.

Valla Logitech güya mekanik ama biraz tuhaf geldi bana. G610 Orion brown bulabilirsen Cherry switchli güzel klavyedir oda Logitech. Bu attığım linktekini aldım yurtdışından gelen ürünlerin bile böyle paketlendiğini görmedim. 1-2 de hediye koymuşlar içine kapıya oyundayım girmeyin yazısı ve ininal kart yollamışlar. Çok iyi valla almak isteyen kaçırmasın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı