350 TL Mekanik Klavye Önerisi

Valla Logitech güya mekanik ama biraz tuhaf geldi bana. G610 Orion brown bulabilirsen Cherry switchli güzel klavyedir oda Logitech. Bu attığım linktekini aldım yurtdışından gelen ürünlerin bile böyle paketlendiğini görmedim. 1-2 de hediye koymuşlar içine kapıya oyundayım girmeyin yazısı ve ininal kart yollamışlar. Çok iyi valla almak isteyen kaçırmasın.
Nerelere baksam tükendi stokta yok acaba senin aldigin klavye icin satici ile irtibata gecsem yardim ederler mi türkce karakter ile ilgili?

Nerelere baksam tükendi stokta yok acaba senin aldigin klavye icin satici ile irtibata gecsem yardim ederler mi türkce karakter ile ilgili?
Türkçesinide sattıkları için türkçe olanı alın der diye tahmin ediyorum, Benimde aklımda var Corsaire bi mail atmak lazım ama kime atılır nereye atılır bilmiyorum. Senin için bilek desteği ve ışıklandırma önemli değilse Hyperx alloy fps'de bakabilirsin oda aynı switchleri kullanıyor bütçenede uygun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı