350 TL monitör ve klavye önerisi

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarımın monitörü halen kalın ekran :D . Tarih eser diye müzeye koyarlar seneye :D . Bilgisayarımın bütün paraçaları siyah ve bende siyah bir monitör istiyorum. Markası AOC ya da Asus olsun. Birde klavye istiyorum 300 tl' nin 50 si klavye için. Klavye de oyun oynanabilecek rahat ve el terletmez istiyorum :D . Klavye de siyah olsun.

@Silinen üye ben x7 kullanıyorum hiç memnun değilim hem malzeme kalitesi dandik hem sesli. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum aldığıma pişmanım. Üstelik tuşları sallanıyor bence uzak durulması gereken klavyelerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye ben x87 kullanıyorum hiç memnun değilim hem malzeme kalitesi dandik hem sesli. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum aldığıma pişmanım. Üstelik tuşları sallanıyor bence uzak durulması gereken klavyelerden.
Gerçekten öylemi . Fakat tanıdğım bir internet kafe ise 2 senedir kullanıyor hiçbir sorunu yok gayet rahat .

Bu olabilir
ACER G206HQLCB 19,5 inç LED Ekran Siyah Monitör

Enter, shift , backspace tuşları falan deprem olur gibi sallanıyor w, a, s, d tuşlarının rengi soldu kalitesiz malzemede 1 numara.
Aynı anda logitech g500 almıştım hiç sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı