350 TL Mouse Önerisi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Kısa süre içinde yeni bir mouse alacağım. Bütçem 350 TL hafif arttırabilirim ama 400 TL geçmesini istemiyorum. Valorant ve CS oynadığım için sensörünün iyi olması lazım. Şu anda büyük bir mouse kullanıyorum haliyle biraz ağır. Hafif olması da iyi olur. Klavye tutuşuna gelirsek tam olarak parmağımın tümü tuşa değmiyor. Yani parmağın orta yeri hafif boşluklu. Çok saçma anlattım ama başka şekil bulamadım. Önerileriniz altın değerinde. Şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

Öncelikle selam. Kısa süre içinde yeni bir mouse alacağım. Bütçem 350 TL hafif arttırabilirim ama 400 TL geçmesini istemiyorum. Valorant ve CS oynadığım için sensörünün iyi olması lazım. Şu anda büyük bir mouse kullanıyorum haliyle biraz ağır. Hafif olması da iyi olur. Klavye tutuşuna gelirsek tam olarak parmağımın tümü tuşa değmiyor. Yani parmağın orta yeri hafif boşluklu. Çok saçma anlattım ama başka şekil bulamadım. Önerileriniz altın değerinde. Şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller.

Razer Viper Mini çok hafif kendimde kullanıyorum.

fingertip grip tutuyorsunuz fareyi sanırım.

Bu biraz ağır ama iyidir:
Fingertip de elin arka tarafı da boşta kalıyor. Benim elim heryeri kavrıyor sadece parmağım ortası boşta kalıyor. Ama bunlar elime uyar.

Razer Viper Mini çok hafif kendimde kullanıyorum.
O biraz bütçeyi aşıyor

fingertip grip tutuyorsunuz fareyi sanırım.

Bu biraz ağır ama iyidir:
Gigabyte olan hoşuma gitti. Biraz daha pahalı olanı alabilirim bütçem 350.

Yeni konular

Geri
Yukarı