350 TL Mouse Önerisi

Sağ olun Gigabyte olanı biraz araştırdım çoğu kişi memnun değilmiş. Başka öneriniz var mı?

Aynının alt modeli Aorus M2'yi kullanmıştım. Çok memnundum. Şu an da kablosuz bir fareye geçtiğimden arkadaşa verdim, kullanıyor bir seneye yakındır. O da memnun. Aorus m4'ü de forumda pek çok kişiye önerdim, henüz olumsuz bir geri dönüş olmadı.

Gene de alternatif isterseniz.

Aynının alt modeli Aorus M2'yi kullanmıştım. Çok memnundum. Şu an da kablosuz bir fareye geçtiğimden arkadaşa verdim, kullanıyor bir seneye yakındır. O da memnun. Aorus m4'ü de forumda pek çok kişiye önerdim, henüz olumsuz bir geri dönüş olmadı.

Gene de alternatif isterseniz.
Vallaha çok kararsız kaldım gigabyte olan çok hoşuma gitti.

Kararsız kalacak bir durum yok. Sensörünün iyi olması önemli tabi ama. Hızlanma Aorus'ta 200 IPS 50G.
200 ve üstü ideal kabul ediliyor zaten. Alabilirsin.
Şu anda kullandığım mouse 100 tl lik bir mouse. Ben valorant veya cs oynarken aniden sağ yapınca takılıyor. Bunun sebebi sanırım sensörden dolayı. Gigabyte de böyle bi durum olmayacaksa hemen almayı düşünüyorum. Bu arada kullandığım mouse dark elite force gm1000

AOC'nin Pixart 3389 sensörü çok daha iyi yalnız. 400 IPS 50G hızlanma.

Şu anda kullandığım mouse 100 tl lik bir mouse. Ben valorant veya cs oynarken aniden sağ yapınca takılıyor. Bunun sebebi sanırım sensörden dolayı. Gigabyte de böyle bi durum olmayacaksa hemen almayı düşünüyorum. Bu arada kullandığım mouse dark elite force gm1000
Baktım. Çok dandik. Ne alırsan al Dark'tan sonra seni memnun edecektir.

Dandik demek biraz az kalır.

MSİ GM08 CLUTCH F/P ÜRÜNÜ BENCE
Ergonomik mouse sanırım. Ben pek ergonomik sevmiyorum. Sensörü gigabyte olandan iyi mi?

Haklısınız. Fakat AOC 148 gram. Tuğla gibi. Konu sahibi hafif istemiş. Yoksa alınabilir.

MSİ GM08 CLUTCH F/P ÜRÜNÜ BENCE
Berbat bir sensörü var. Konu sahibinin mevcut faresindeki sorunları gene yaşatır. 10G 48IPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı