350 TL PSU Önerisi

Hocam iyi misiniz acaba KCAS modellerinde kronik sorun var, ses vb.

Hocam bunu alabilirsiniz, en iyilerdendir.
SilverStone 600W Strider Essential Serisi 80+ Güç Kaynağı
Hangi KCAS modelinde ses sorunu var bir örnek gösterirsen sevinirim. Ayrıca bu ürün 80+ Bronze sertifikalı KCAS600 değil. İkisini karıştırmayalım. Neye dayanarak o PSU'nun daha iyi olduğunu iddia ediyorsun? Bir incelemesi varsa paylaşırsan hoş olur. Kağıt üstünde KCAS650G daha iyi bir PSU. Aşağıdaki incelemesinde, belirttiğin PSU'nun eksilerini görebilirsin.

Silverstone Strider Essential ST60F-ESB 600 W Review

Son düzenleme:
Hangi KCAS modelinde ses sorunu var bir örnek gösterirsen sevinirim. Ayrıca bu ürün 80+ Bronze sertifikalı KCAS600 değil. İkisini karıştırmayalım. Neye dayanarak o PSU'nun daha iyi olduğunu iddia ediyorsun? Bir incelemesi varsa paylaşırsan hoş olur. Kağıt üstünde KCAS650G daha iyi bir PSU. Aşağıdaki incelemesinde, belirttiğin PSU'nun eksilerini görebilirsin.

Silverstone Strider Essential ST60F-ESB 600 W Review
Hocam sılverstone marka psular daha korumalıdır ilk önce araştırmanızı öneririm bilginiz olsun aeroocool idarelik olabilir ama sılverstone her yönden iyidir ve modeli daha güçlüdür boşa tartışmayın.

Hocam Silverstone marka PSU'lar daha korumalıdır. İlk önce araştırmanızı öneririm, bilginiz olsun. Aerocool idarelik olabilir ama Silverstone her yönden iyidir ve modeli daha güçlüdür, boşa tartışmayın.
1- Ben buraya araştırmadan, sağdan soldan okudumlarımla bir şey yazmam.
2- Silverstone PSU üreticisi değil, Aerocool'un da olmadığı gibi. Yani Seasonic gibi her modeli belli bir kalitenin üstündedir diye bir şey ben söyleyemem. Belirttiğin PSU da Sirtec firmasının üretimi.
3- Zaten tartışmıyorum, tatlı dille soru sordum ama aldığım cevap oldukça öznel oldu.
(Bu konuya son mesajımdır.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı