350 TL PSU önerisi

Bütçe
350

M.M.A

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarımın güç kaynağı bozuk geldi ve bilgisayarıma yeni PSU arıyorum. En fazla 350 TL bütçem var bu konuda hem biraz daha ucuz ve kaliteli bir şeyler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

RX570 MSI Armor.
Ryzen 5 1600.
XPG 8 GB RAM.
Gigabyte'A-320M-S2H.
Patriot 240GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerileriniz için teşekkürler fakat sinerji ve ince hesaptan satın alım yapabilme gibi bir şansım yok acaba Vatan Bilgisayar gibi AVM'lerde olan dükkanlarda ucuza bulabileceğim PSU'lar var midir?

Önerileriniz için teşekkürler fakat sinerji ve ince hesaptan satın alım yapabilme gibi bir şansım yok acaba Vatan Bilgisayar gibi AVM'lerde olan dükkanlarda ucuza bulabileceğim PSU'lar var midir?
İstanbul'da yaşıyorsanız mağazaları var, gidip alabilirsiniz. Vatan gibi yerlerde böyle f/p güç kaynakları bulamayabilirsiniz.

Vatandan KDV indirimi haricinde donanım almayınız. Banka kartını yoksa veya aile fertlerininde iznini alarak İninal firmasının kartından satın alarak, kendinize göre özelleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Gigabyte P650B modeline öneriyorum bu bütçede.

Gigabyte psu önermiyorum. Zaten Gigabyte firmasıda psu yu farklı firmalara yaptırıyor. FSP, Silverstone vb. firmalarada değil.(Forumlarda veya makalelerde, kendilerinin asıl üretici olmadığını okudum.)
Gigabyte G750H 750W 80+ Gold 14cm Fanlı Yarı Modüler PSU Fiyatı (Özellikle bu psu, listede en alt sıralarda veya yok. Farklı firmalara yaptırılıp, etiket bastırılmış. Memnuniyet seviyesine birşey diyemem.)

Vatan'dan KDV indirimi haricinde donanım almayınız. Banka kartını yoksa veya aile fertlerininde iznini alarak İninal firmasının kartından satın alarak, kendinize göre özelleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gigabyte PSU önermiyorum. Zaten Gigabyte firmasıda PSU'yu farklı firmalara yaptırıyor. FSP, SilverStone vb. firmalarada değil.(Forumlarda veya makalelerde, kendilerinin asıl üretici olmadığını okudum.)

Çok teşekkürler İninal ile şansımı deneyeceğim bakalım önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı