350 TL PSU önerisi

Bütçe
350
Sharkoon'u öncelikli olarak önermedim. Kulaktan dolma değil de; kullanıcılardan veya yabancı tekno forumlardan gördüğüm yorum veya makaleler birikimiyle demek isterim. Fikrimizi söylüyoruz, sert yapmanıza gerek olduğunu sanmıyorum.
Hocam ürün sıfır değil mi? N11'den hiç alışverişim olmadı güvenli midir o konuda kararsizim.
Firma 0 yazmış, 4 kullanıcı yorumu var. Karar sizin.(Güvenilir.)
@Silinen üye Bey, rica etsem baktığınız Tierlisti banada gönderebilir misiniz?
Bir kaç modele bakmak isterim(PSU Hierarchy (Mar. 2020) - Power Supply Unit Tier List)

Hocam ürün sıfır değil mi? N11'den hiç alışverişim olmadı güvenli midir o konuda kararsizim.
Son önerdiğim kutusuz psu psu tier listte 5. sırada. İçiniz rahat olsun. Sisteminiz için gayet yeterli ve FSP ürünü.
Fanboy değilim, @Silinen üye Bey; yardım etmeye çalışıyorum. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Son düzenleme:
Sharkoon'u öncelikli olarak önermedim. Kulaktan dolma değil de; kullanıcılardan veya yabancı tekno forumlardan gördüğüm yorum veya makaleler birikimiyle demek isterim. Fikrimizi söylüyoruz, sert yapmanıza gerek olduğunu sanmıyorum.

@Silinen üye bey, rica etsem baktığınız tierlisti bana da gönderebilir misiniz?
Bir kaç modele bakmak isterim(PSU Hierarchy (Mar. 2020) - Power Supply Unit Tier List)

Tamam her şey için çok teşekkürler biraz düşündüm ve kendimi biraz zorlayıp 550wpm modelini almaya karar verdim sizinde söylemiş olduğunuz gibi. Herkese çok teşekkür ederim.

Tamam her şey için çok teşekkürler biraz düşündüm ve kendimi biraz zorlayıp 550wpm modelini almaya karar verdim sizinde söylemiş olduğunuz gibi. Herkese çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Dilerseniz attığım linkten psu tier liste bakabilirsiniz.(Listede, firmaların seçilmiş psu versiyonlarının kategorize edilerek kullanıcıların bilgilenmesi için sunulmuştur.)

@Silinen üye Bey, rica etsem baktığınız Tierlisti banada gönderebilir misiniz?

Son önerdiğim kutusuz psu psu tier listte 5. sırada. İçiniz rahat olsun. Sisteminiz için gayet yeterli ve FSP ürünü.
Fanboy değilim, @Silinen üye Bey; yardım etmeye çalışıyorum. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Şimdi ben Sharkoon 550W WPM modelini tercih edeceğim tekrar bir teyit etmek istedim. Bu ürün hakkında şüphe duymalı mıyım?

İçiniz rahat olsun. Sharkoon'da iyi.
Sürekli aktif olmadığımdan, geç cevap verdim. Umarım tercihiniz konusunda, geç kalmamıştırım.

Normalde Sharkoon alacaktim ama okuduğum başka konuda herkes FSP marka oneriyor. Bunun üzerine bende FSP fiyatlarini araştırmaya başladım. FSP 150TL daha ucuz olduğu ve herkesin tavsiye ettiği için FSP'yi de merak ediyorum. FSP500-60AHBC adlı PSU kaliteli midir? Sharkoon çok pahalı geldi ama gerçekten.F/P olarak daha iyi gibi duruyor FSP. Ayrica Sharkoon'un çoğu koruması yokmuş gördüğüme araştırdığımda göre.

Normalde Sharkoon alacaktim ama okuduğum başka konuda herkes FSP marka oneriyor. Bunun üzerine bende FSP fiyatlarini araştırmaya başladım. FSP 150TL daha ucuz olduğu ve herkesin tavsiye ettiği için FSP'yi de merak ediyorum. FSP500-60AHBC adlı PSU kaliteli midir? Sharkoon çok pahalı geldi ama gerçekten.F/P olarak daha iyi gibi duruyor FSP.
Bakın şimdi FSP gerçekten iyi,hoş,kaliteli PSU'lar üretiyor ama FSP'nin giriş seviyesi PSU'ları parasını hak etmiyor; Vereceğiniz 100 lira fark size fazladan bir şeyler bunlardan bazıları şöyle; Elektrik faturası düşecek çünkü: Gold sertifikası var, Urun 0(Belirttiğiniz PSU sıfır değil). Lütfen başka konulara bakın kafanızı bulandırmayın.
Sizin için Sharkoon en iyisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı