350 TL tam kablosuz silikonlu kulaklık önerisi

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar. Bütçem 350 TL ve tam kablosuz kulaklık arıyorum.

Adsız.png

Aklımda TTEC Airbeat Duo var önerir misinz?

Kusura bakmayın hocam, bakıyorum hemen.
Eki Görüntüle 1072013

Şu kulaklığa da bakabilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim hocam bunu araştıracağım. Şimdi bu kulaklığı araştırırken işte çift sürücüymüş, şarjı bayağı gidiyormuş vsvs. çok güzel yorumlar okudum bu attığım kulaklık hakkında. Almışken fazla para verip böyle evladiyelik kullansam mı diye düşünüyorum açıkçası. Bir de telefonum OnePlus 8 Pro acaba oneplus un tam kablosuz kulaklığını mı alsam diye düşündüm o kadar soru var ki kafamda 😅. Ama öneriniz için teşekkür ederim hem yarı fiyatından daha ucuz hem tam kablosuz araştıracağım.

Hocam bu kulaklığı normalde isterdim fakat kulaklığın yapısı gereği hoşuma gitmiyor yani kulağıma tam oturmuyor gibi hissediyorum bu tarz kulaklıkları ve kulağımı acıtıyor. Benim ss te attığım gibi böyle silikonlu daha rahat giren tarz istiyorum.

Kusura bakmayın hocam, bakıyorum hemen.
Eki Görüntüle 1072013

Şu kulaklığa da bakabilirsiniz.
Eğer bu bütçede kulaklıklara da bakıyorsanız Haylou T15 basları, ses yüksekliği, şarj süresi gibi şeyler konusunda daha başarılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca bu videoyu izleyip bu kanalda aradığınız bütçe aralığındaki kulaklıklar için inceleme videosu bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı