Stoklarda olmayan ürün yenisi ile değişebilir mi?

B3dirhan

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Tam 5 ay önce vatandan Samsung A34 5G 256 GB telefon aldım ve telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Telefonun aldığım ilk günden beri batarya performansından memnun değildim ve Samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda cihazıma bağlanıp bana batarya döngüsünün 42, pil sağlığının 91 olduğunu öğrendim. Telefonumu bu hafta içinde garantiye yollayacağım. Vatanın sitesine baktığımda stoklarda A34 tükenmiş. Acaba değişim isteyebilir miyim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_20240423_184507_Gallery.jpg

Son düzenleme:
İlk 6 ay içerisinde ortaya çıkan ayıplarda tüketici seçimlik haklarından istediğini kullanabilir. Eğer belirttiğiniz durum tamir gerektiriyorsa, kusur ise tamiri kabul etmeyebilirsiniz.

Ürünü 6 ay dolmadan servis kaydı açarak servise yollayın. Servis kaydına veya ürünün sorununu belirttiğiniz her yerde bu anlattığınız sorunlara ek olarak "ilk 6 ay içerisinde belirttiğim ayıplar ortaya çıktığı için değişim talep ediyorum." yazın. Ardından satıcıya aynj mantıkta mail atın (maksat yasal olarak elinizde kanıt bulunsun.)

İlk 6 ay içerisinde ortaya çıkan ayıplarda tüketici seçimlik haklarından istediğini kullanabilir. Eğer belirttiğiniz durum tamir gerektiriyorsa, kusur ise tamiri kabul etmeyebilirsiniz.

Ürünü 6 ay dolmadan servis kaydı açarak servise yollayın. Servis kaydına veya ürünün sorununu belirttiğiniz her yerde bu anlattığınız sorunlara ek olarak "ilk 6 ay içerisinde belirttiğim ayıplar ortaya çıktığı için değişim talep ediyorum." yazın. Ardından satıcıya aynj mantıkta mail atın (maksat yasal olarak elinizde kanıt bulunsun.)

Hocam telefonu Vatan mağazasından almıştım bu hafta içinde Vatan mağazasına götürüp vereceğim. Eğer ben tamir istemezsem, değişim istersem vatan bana ne gönderecek? Sitesine girip baktığımda A34 stoklarda yok görünüyor.

Vatan Samsunga gönderecek. Ellerinde A34 var ise (ki vardır swap için cihazları oluyorlar) A34 yok ise bir üst modelini gönderirler.

Hocam telefonu Vatan mağazasından almıştım bu hafta içinde Vatan mağazasına götürüp vereceğim. Eğer ben tamir istemezsem, değişim istersem vatan bana ne gönderecek? Sitesine girip baktığımda A34 stoklarda yok görünüyor.

Temin edebilirlerse A34 gönderecekler. Edemezlerse size seçenek sunacaklar, kabul ederseniz değişim sağlanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı