350 TL VDSL Modem Önerisi

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
35 Mpbs internet ile kullanacağız. Aklımızda Keentic Omni DSL var. İndirim ile birlikte 280 TL'ye alacağız. Hepsiburada üzerinden almak istiyoruz. (İndirimimiz var)

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS AC 750 öneririm VDSL 2 destekli ben TurkNet'e geçtiğim için almıştım. Geçen sene 300TL idi. 5GHz özelliği var ve misafir ağı özelliği var çok güzel bir modem.

ASUS AC 750 öneririm VDSL 2 destekli ben TurkNet'e geçtiğim için almıştım. Geçen sene 300TL idi. 5GHz özelliği var ve misafir ağı özelliği var çok güzel bir modem.

Teknosa'da 500TL olmuş ama internette 400TL'ye var ben bütçeyi biraz daha arttırıp alın derim. 2 senedir kullanıyorum memnunum arayüzü de gayet güzel.
Hepsiburadasa ASUS AC 51 modeli var 750'nin bir alt modeli farklarını bilmiyorum ama Hepsiburada uygulamasını indirin yeni hesap açın ilk siparişe 200TL ve üzeri 50 TL indirim var faydalanın derim.

@teoman. T modeme güncelleme gelmiyor arkadaşım artık. 1 sene oldu güncelleme yok. Ürün sıkıntılı bir ürün.

Çoğu kişi sorun yaşıyor. Fiber altyapı kurulumu bittikten sonra rafa kaldıracağım modemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı