350 TL'ye kadar ISS önerisi

Uğur Eraslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba herkese, ben bir senedir oturduğum bölgede TurkNet kullanıyorum 7-8 ay kadar VDSL 100 Mbps kullandım. Türk Telekom gelip altyapı değiştirdi ve fiber kablo getirdiği söylendi ve 3-4 aydır TurkNet firmasında 100 Mbps fiber internet kullanıyorum ve ne hikmetse VDSL kullanırken daha mutluydum. İstisnasız geceleri 1-2 gibi internet gidiyor oyunlardan kopmalar yaşanıyor ve altyapısal sorun deyip geçiyorlar. Bende TurkNet 250 TL olacak onun dışında 350 TL'ye kadar bir firmaya geçebilirim önerilere açığım. Superonline altyapısı yok binamda anladığım kadarıyla Türk Telekom altyapısında 1000 Mbps kadar destekliyormuş ona göre önerilere açığım.

Merhaba herkese, ben bir senedir oturduğum bölgede TurkNet kullanıyorum 7-8 ay kadar VDSL 100 Mbps kullandım. Türk Telekom gelip altyapı değiştirdi ve fiber kablo getirdiği söylendi ve 3-4 aydır TurkNet firmasında 100 Mbps fiber internet kullanıyorum ve ne hikmetse VDSL kullanırken daha mutluydum. İstisnasız geceleri 1-2 gibi internet gidiyor oyunlardan kopmalar yaşanıyor ve altyapısal sorun deyip geçiyorlar. Bende TurkNet 250 TL olacak onun dışında 350 TL'ye kadar bir firmaya geçebilirim önerilere açığım. Superonline altyapısı yok binamda anladığım kadarıyla Türk Telekom altyapısında 1000 Mbps kadar destekliyormuş ona göre önerilere açığım.

Çok garip, yıllardır TurkNet kullanıyorum direkt TurkNet önerecektim konuda, destek kaydı açın hocam bir, belki binadaki cam kablo kopmuş ya da bükülmüş falan olabilir.

Comnet öneririm.

Sıfırdan bağlantı için Comnet kurulum için 399 TL ve aktivasyon için 149 TL ücret istiyor. 12 ay alırsanız bunlar ücretsiz oluyor. Bende bakıyorum ancak hat taşıma yapmadan direkt abone olursam bu ücreti vermek zorundayım.
TT'den 24 ay sözleşme mi yoksa farklı bir firmadan devam mı diye arada kaldım.

Türk Telekom fiyatları çok uçuk ve anlamsız geldi ona yönelicektim.comnet nasıl bir firma birkaç video gördüm ama onlarda kodlarını paylaşmışlar indirim almak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı