3500-3750 TL monitör önerisi

Bütçe
3750
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Eski monitörümü değiştirmek istiyorum ve bütçem maksimum bu şekilde. En az 144 Hz olması daha önemli. Acer ‎Nitro VG240YM3bmiipx Monitör bu monitörü düşünüyorum ve oyun için kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Konuyu açma sebebim monitörün 6+frc bit derinliğine sahip olması. Renkler cansız gelir diyenler olmuş. Bizzat ürün sahibi varsa ve yorum yapabilirse deneyimlerini görmek isterim. Alternatif önerileriniz varsa onları da bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

İndirim beklerseniz 3600-3800 seviyesine düşer. Dün 3600 TL'ydi.

Bu modellerin cidden 1 ms olmadığını söyleyenler var sizin düşünceniz nedir bu konu hakkında. Bende ilk başlarda TV veya monitör için LG gayet yeterli diyordum ama çok olumsuz yorum var istemeden kafa karıştırıyor. Bit derinliği de sanırsam attığım Acer monitör ile aynı.

Bu modellerin cidden 1 ms olmadığını söyleyenler var sizin düşünceniz nedir bu konu hakkında. Bende ilk başlarda TV veya monitör için LG gayet yeterli diyordum ama çok olumsuz yorum var istemeden kafa karıştırıyor. Bit derinliği de sanırsam attığım Acer monitör ile aynı.

Attığın alınabilir. Bu LG öneriyorum sık sık bir şikayet ile karşı karşıya gelmedim.

Cidden 1 ms olan monitör yok zaten bu bütçede. Ki zaten isterse 10 ms olsun 1 ms ile arasındaki farkı anlamayacaksın.

Geri
Yukarı