3500-3900 TL akıllı telefon tavsiyesi

Bütçe
3500-3900
M51 çok kalın ve ağır. Bana ince hafif lazım.
A52 A71'den daha iyi ve ben A52'nin stoklara gelmesini bekliyorum.

Realme 8 A52'den daha iyi bir telefonmu iyiyse neden daha iyibeklenir mi? @qGhosT @Gökkayahan @VİPER34 @Shenzhenn

Reno 4 de düşünebilirsiniz gayet hafif ve kibar telefondur. A52, Realme 8 ve reno 4'den daha iyi bir telefon. Stoklara gelirse A52 ikisinden de daha mantıklı.

M51 çok kalın ve ağır. Bana ince hafif lazım.
A52 A71'den daha iyi ve ben A52'nin stoklara gelmesini bekliyorum.

Realme 8 A52'den daha iyi bir telefonmu iyiyse neden daha iyi beklenir mi? @qGhosT @Gökkayahan @VİPER34 @Shenzhenn
Samsung Galaxy A52'in Realme 8'e göre artıları: Android 14 ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak olması, stereo hoparlör bulunması, daha iyi bir kameraya sahip olması, 90 Hz ekran bulundurması. Realme 8 ise batarya olarak daha iyi diye biliyorum, performansları eşit sayılır. Bütçesi az olan kişi Realme 8 bekleyebilir ama sizin bütçeniz olduğundan dolayı Samsung Galaxy A52 daha mantıklı olacaktır.

Hocam, donma yaşamazsınız ama öbür türlü ekstra bir performans alırsınız. Bu performans, oyun oynamayacaksanız gereksiz. Fark edilir bir şey olmayacaktır yani. A52; kamerası, ekranı, yazılımı ve ona gelecek desteğiyle fiyatına nazaran makul bir telefon. Memnun kalacağınızı ve sizi en az 4-5 sene çok rahat bir şekilde götüreceğini düşünüyorum. Bence de yeni telefonlar beklenmemeli, hem döviz ne olacak onu bilmiyoruz hem de yeni geleceklerin fiyatlarını. Kabul edilebilir bir seçenek varken, eğer beklemek konusunda aşırı rahatsanız bekleyebilirsiniz ama, A52 size en uygun telefon bence.

@289120 hayır, Samsung Galaxy M31 almayın. Samsung Galaxy A52 daha iyi bir ekrana, stereo hoparlöre, çok daha güçlü bir işlemciye ve daha iyi bir kameraya sahip. Tercih etmeyin derim, o fiyat bandında Realme 7 alabilirsiniz veya Realme 8 bekleyebilirsiniz.

@289120 hayır, Samsung Galaxy M31 almayın. Samsung Galaxy A52 daha iyi bir ekrana, stereo hoparlöre, çok daha güçlü bir işlemciye ve daha iyi bir kameraya sahip. Tercih etmeyin derim, o fiyat bandında Realme 7 alabilirsiniz veya Realme 8 bekleyebilirsiniz.
Hocam 3800 bandında Samsung Galaxy A52 bakmak en mantıklısı mı?

Daha bütçeye bile bakmamışsın önerirken konudaki sayfalarada baktığını düşünmüyorum. 3800 TL bütçem var bana gelmişsin 4700'lük iPhone öneriyorsun sırf mesaj kasmak için yazmışsın.
Ve ince hafif diyorum m51 yazmışsın.

Daha bütçeye bile bakmamışsın önerirken konudaki sayfalarada baktığını düşünmüyorum. 3800 TL bütçem var bana gelmişsin 4700'lük iPhone öneriyorsun sırf mesaj kasmak için yazmışsın.
Ve ince hafif diyorum M51 yazmışsın.

Ben bu 3 telefonu öneririm telefon satıcısı arkadaşıma sordum kendisi iPhone SE 2.nesil'in 2.elini 3950 TL'ye satıyor. M51 de diğerlerine göre tabii ki kalın gördüm fakat kendisi performansının fiyatına göre çok iyi olduğunu söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı